Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Te z Wrocławia już dawno sprzedane i jest kolejka oczekujących. Bardzo trudny kontakt ze sprzedającym.

 

Te z Braniewa również sprzedane - kupiłem 4 szt. za 450 zł :)

Edytowane przez PawelH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w zakladce dostawa i płatność pisze, nie zgadzam się na wysłanie przedmiotu za granicę.

grunt ze cena dobra ;-) zawsze można zapytać czy wyśle lub zamówić swojego kuriera

no i zawsze jest opcja zabrać po drodze, choć ta miejscowość raczej daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach to jeśli zbierze się grupa chętnych(np. 5szt chłodnic) i kumatych z jednej miejscowości to za 120pln(z wysyłką) można mieć chłodnicę z 12mm rury karbowanej nierdzewnej z odcinka 10m. rura zakończona nakrętkami 1/2 cala.

Nie tam żebym zaraz krytykował ogłoszenie ale 150 za taką cieniutką to bez szaleństw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karbowane.pl kupujesz cały krążek 50m karbowanej 12mm, pierścienie blokujące(10szt) i nakrętki (10szt) do tego nypel z szerokim czołem. Zarobienie końcówek polega na założeniu nakrętki na rurę, zaciśnięciu pierścienia blokującego za drugim karbem od końca i wkręceniu nypla w celu spłaszczenia karbów i wykonania "czoła docisku". I tak na obu końcach rury

 

Można też zamówić pojedynczo i poprosić o zarobienie końcówek, tyle że koszt mb jest inny(sama rura 10m wychodzi 110) i koszta dostawy pokrywamy "samotnie", moim zdaniem warto zebrać się w kilka osób i przy piwerku wzbogacać doświadczenia z dziedzin technicznych :D

 

Bierzesz taką zarobioną rurę i zwijasz na jakiejś rurze czy karimacie, ja miałem rurę kanalizacyjną 220, po zwinięciu i "odsprężynowaniu" chłodnica miała coś koło 25cm średnicy. Nie trzeba sypać piachu czy innych cudów bo rura jest w miarę elastyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelki za 35 groszy 500 sztuk.

 

http://olx.pl/oferta...html#16bd873e95

raczej cos dla leniwych. Ja jak dałem znać znajomym że zbieram butelki to dość szybko musiałem akcje odwołać bo miałem za dużo. A umyć to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.