Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Refraktometr za 14,85 euro (63,17 zł) z przesyłką. (przez 10 godzin)

 

http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Black-RSG-100ATC-Hand-Held-Brix-Beer-Sugar-Wine-Wort-Wine-milk-0-32/32455232596.html

Edytowane przez yoshko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wymieniałeś elektrody zgodnie z zaleceniem producenta?

Hahahaha. Nie no, uśmiałem się... Wymień elektrodę w chińskim pHmetrze za 30zł.

 

 

To po co kupować tak gówniany przyrząd, skoro nie ma pewności co do jego działania nigdy? Jak ktoś już odczuwa potrzebę pomiaru pH to lepiej sobie paski kupić z wskaźnikami co 0,2. przynajmniej pasków nie trzeba kalibrować i jest większa pewność co do wskazania. Nie wpadłbym na to, żeby kupić taki przyrząd bez możliwości wymiany elektrod pH. Tak samo jak kupują ludzie refraktometry i nie wiedza jak z nich korzystać i co one w jaki sposób mierzą, a potem pojawiają się pytania i jakieś dziwne przeliczniki. Ale ja to może dziwny jestem.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A wymieniałeś elektrody zgodnie z zaleceniem producenta?

Hahahaha. Nie no, uśmiałem się... Wymień elektrodę w chińskim pHmetrze za 30zł.

 

 

To po co kupować tak gówniany przyrząd, skoro nie ma pewności co do jego działania nigdy? Jak ktoś już odczuwa potrzebę pomiaru pH to lepiej sobie paski kupić z wskaźnikami co 0,2. przynajmniej pasków nie trzeba kalibrować i jest większa pewność co do wskazania. Nie wpadłbym na to, żeby kupić taki przyrząd bez możliwości wymiany elektrod pH. Tak samo jak kupują ludzie refraktometry i nie wiedza jak z nich korzystać i co one w jaki sposób mierzą, a potem pojawiają się pytania i jakieś dziwne przeliczniki. Ale ja to może dziwny jestem.  :P

 

Kolego ten tani miernik był kupiony rok temu, w ramach gromadzenia sprzętu. Dawał radę i jakość adekwatna do ceny. Teraz chcę kupić lepszy, bardziej trwalszy, dokładniejszy...

Treść mojego zapytanie dotyczyła, czy ktoś ma, używa i może coś powiedzieć na ten temat. A odp. typu wymień sensor, kalibrowałeś, kup paski itp. Kompletnie nie dotyczą mojego pytanie ;) 

Zostaje mi kupić i samemu przetestować. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/termostat-regulator-temperatury-50-110-okazja-i5675720584.html

 

 

 

Dyskusja była w wątku 'sterownik temp do lodówki' i dlatego dałem link :)

Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Solidny taboret gazowy, wykonany w całości z kwasówki, palnik żeliwny. 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5797073071&reco_id=d015cff6-8e7b-11e5-8912-02eeed77d04e&ars_rule_id=201

 

Kolega jest z Siedlec, oglądałem i moge polecić.

Dogadałem zniżkę 5% dla forumowiczów piwo.org (trzeba się powołać na forum)

 

Jak ktoś ma palnik i badziewny taboret, można u niego zamówić sam taboret z kwasówki bez palnika. Koszt samego taboretu 200zł.

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Solidny taboret gazowy, wykonany w całości z kwasówki, palnik żeliwny. 
 Co mi po kwasówce jak po 2 max 3 warkach taboret jest ufajdany po przypalany itd Jak dla mnie bezsensowny wydatek 200 zł Wolę to zainwestować w cokolwiek innego np. w świeży chmiel 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/beczka-nalewak-do-piwa-CID628-IDcyMU9.html#6639984610

 

Czy ktoś z forumowiczów wie może jak to cudo działa ? :) w sensie czy jest na beczki 5l czy można lać do beczki prosto z fermentatora i czy na naboje CO2 czy na gaz z butli ? zastanawiam się nad kegowaniem ale szukam wpierw "tanszych" rozwiązań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Solidny taboret gazowy, wykonany w całości z kwasówki, palnik żeliwny. 
 Co mi po kwasówce jak po 2 max 3 warkach taboret jest ufajdany po przypalany itd Jak dla mnie bezsensowny wydatek 200 zł Wolę to zainwestować w cokolwiek innego np. w świeży chmiel 

 

Taki taboret może być ufajdany przez sto lat i będzie tylko ufajdany.

Chętnie pokazałbym swój kilkuletni ale nie mam fotek, po obstukaniu nie zostaje nic -zapewniam.

A kupiłem ten lepszy, wzmacniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.