Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

oni albo co chwilę mają trzaśnięte garnki 100L z kranem albo nie mogą go od kilku(nastu?) miesięcy sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś posiada taki kociołek ? Bo wygląda interesująco i jestem ciekaw jego opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego kociołka jest cena zachęcająca... Normalna cena z tego co widzę to drugie tyle http://www.electronic-star.pl/Klarstein-Beerfest-kociol-warzelny-zestaw-do-warzenia-piwa-2585W-30l_i205794.htm

Chyba troszkę lepsze od "Lidla" chociaż pod względem mocy grzałki i pojemności.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warnik 30l użytkowej, 40l po rant, 3kw kosztuje mniej , co prawda zawór do przeróbki ale to koszt zdecydowanie mniejszy niż różnica w cenie ( taki warnik kosztuje 460 PLN z wysyłką ) 

Edytowane przez FurioSan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

warnik 30l użytkowej, 40l po rant, 3kw kosztuje mniej , co prawda zawór do przeróbki ale to koszt zdecydowanie mniejszy niż różnica w cenie ( taki warnik kosztuje 460 PLN z wysyłką )

Ten kocioł kosztuje 379 to niewiem ca y warnik taki tańszy...

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedawcy czy jest możliwość zwrotu w przypadku gdy np stan będzie zły. Zobaczymy co odpisze.

Na zakupy internetowe masz 14 dni w ciągu których masz możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny, oczywiście jeżeli towar pozostaje w takim samym stanie jak przed zakupem.

 

http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi/zwrot-towaru-i-odstapienie-od-umowy/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakupy internetowe masz 14 dni w ciągu których masz możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny, oczywiście jeżeli towar pozostaje w takim samym stanie jak przed zakupem.

 

http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi/zwrot-towaru-i-odstapienie-od-umowy/index.html

O ile kupujesz od firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś posiada taki kociołek ? Bo wygląda interesująco i jestem ciekaw jego opinii.

 

Wg mnie warto. Po pierwsze tak jak już ktoś napisał wcześniej - nowy kosztuje dwa razy tyle. Po drugie gość sprzedaje mnóstwo takich rzeczy powystawowych, więc raczej opcja próby pozbycia się klamota z domu odpada (zwłaszcza, że ma same pozytywne komentarze).

 

Ja za tyle samo kupiłem warnik o którym już ktoś wspomniał wcześniej o pojemności teoretycznie 30l a praktycznie 22litry pod rant, więc nie bierzcie pod uwagę tych wartości które podają w tytule aukcji.

 

Żeby mieć rzeczywistą pojemność 30l trzeba by kupić coś takiego: https://www.expondo.pl/royal-catering-warnik-do-wody-40-litrow-1184?gclid=EAIaIQobChMImZq039ya1QIVE4myCh30dAgKEAQYAiABEgK43fD_BwE#co już jest droższe do tego wymiana zaworu itd.

 

Nie powiem, mój spełnia swoją rolę, ale gdyby ktoś chciał teraz ode mnie odkupić, to wziąłbym tego z aukcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

warnik 30l użytkowej, 40l po rant, 3kw kosztuje mniej , co prawda zawór do przeróbki ale to koszt zdecydowanie mniejszy niż różnica w cenie ( taki warnik kosztuje 460 PLN z wysyłką )

Ten kocioł kosztuje 379 to niewiem ca y warnik taki tańszy...

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Zależy od tego jakie jest te 30l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi "powystawowymi" to nie jest tak pięknie. Kiedyś kupiłem coś tam niby powystawowego, w sumie trzy rzeczy na raz. Dwie z nich miały usunięte tabliczki znamionowe, czyli producent nie chce się przyznawać do tego sprzętu - znaczy jakoś naprawiony szrot. Trzeci też jak się dokładnie pokopało miał defekt mocno ukryty. Niby miało być kompletne, a jedna z tych rzeczy nie była...

Kupując niby powystawowe musisz się liczyć z tym, że może będziesz miał szczęście i w dobrej cenie będzie dobry sprzęt, ale też jest opcja niemała, że to ma wadę ukrytą, np czujniki szwankują po jakimś czasie i trudno to będzie wykryć. Ja sam dałem trzy pozytywy, a sprzętowi zacząłem przyglądać się później... Ostrzegam że takie zakupy to ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z tym kociołkiem. Stan wizualny idealny. Wygląda jak nowy. Chyba nie był nigdy odpakowywany. Wieczorem zrobię test na wodzie, a w sobotę idzie na warsztat rauchweizen z 70% udziałem słodu pszenicznego w zasypie.

Edytowane przez krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z tym kociołkiem. Stan wizualny idealny. Wygląda jak nowy. Chyba nie był nigdy odpakowywany. Wieczorem zrobię test na wodzie, a w sobotę idzie na warsztat rauchweizen z 70% udziałem słodu pszenicznego w zasypie.
Jak możesz to napisz ile wchodzi wody pod sam rant. I jak się sprawdza termostat.

 

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.