Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, lechu555 napisał(a):

Pytałem w PiwnymKrafcie i niestety te wyprzedaże to zwiastun zakończenia działalności, obstawiam, że Marxam to samo, szkoda, że się ludziom nie udaje (z różnych powodów)...

Co do piwnego kraftu to dziwie sie ze tyle czasu istnieje, mimo ze jest w moim mieście najczęsciej taniej/łatwiej/lepiej zamówić mi przez internety z innych sklepów. Na domiar złego nie do końca działa też opcja "w razie W podjadę i kupię", bo słody i chmiele trzeba zamawiać wcześniej.

Mały rynek +konkurencja robią swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, x1d napisał(a):

Co do piwnego kraftu to dziwie sie ze tyle czasu istnieje, mimo ze jest w moim mieście najczęsciej taniej/łatwiej/lepiej zamówić mi przez internety z innych sklepów. Na domiar złego nie do końca działa też opcja "w razie W podjadę i kupię", bo słody i chmiele trzeba zamawiać wcześniej.

Mały rynek +konkurencja robią swoje.

Mnie też ceny słodów odstraszały tam i taniej w necie było, ale drożdże i chmiele za to zamawiałem często tam. To, z tym "w razie W" to trochę racja, przyznam, chociaż jestem też w stanie zrozumieć przy jakiejś większej liczbie zamówień, że od ręki nam nie ześrutuje słodów. No chyba , ze nieśrutowane się chce to wtedy faktycznie nie czaję podejścia sklepu - toż to 5 min roboty, zważyć i zapakować.  Chmiele i drożdże dostałem raz od ręki, akcesoria też, chociaż wydawało mi się, że nie bez lekkiego grymasu. Chyba wchodzimy w erę, że sklepy stacjonarne nie mają już sensu ekonomicznego i siłą rzeczy nie dostanie się nic w razie W, co najwyżej od znajomych piwowarów w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maniek929 napisał(a):


 

 


Wszyscy tak piszą :D ja moje też kupiłem z wysyłką a w aukcji był opis że tylko odbiór osobisty, a wysłał 7 sztuk 3+4 koszt wysyłki za dwie paczki 60pln

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

 

Może i tak ale ja na żywo rozmawiałem i nie udało się przekonać do wysyłki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.