Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Garnek, bardzo fajny, lecz lepsze są takie, które mają kranik. Jeśli kogoś to interesuje to niech na browar.biz poczyta o kociołku z Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena lichwiarska' date=' taki sam kupiłem w zeszłym roku w Lidlu za ok. 130zł.[/quote']

No nie taki sam, nie taki sam. Podobny. Ten jest firmowy Severin, a nasz jest lidlowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie jest taki sam, łacznie z nazwą i opisem. Głowy nie dam czy Lidl nie sprzedawał jakiś podróbek, jest to popularne, kiedyś na giełdzie widziałem buty sportowe z napisem Adidas po 25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy garnek na dodatek ze zdjęć wynika' date=' że ma chyba regulacje temperatury

http://allegro.pl/item637351350_garnek_29l_do_gotowania_sloikow.html i tu jeszcze jeden http://allegro.pl/item640605871_duzy_30l_garnek_elektryczny_220v_regulow_moc_czas.html[/quote']

Garnek, bardzo fajny, lecz lepsze są takie, które mają kranik. Jeśli kogoś to interesuje to niech na browar.biz poczyta o kociołku z Lidla.

jeśli nie ma kranika, można łatwo wyciąć dziurę i wsadzić kranik. ja tak zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OT]

 

co prawda nie na allegro, ale uważam, że ciekawe więc piszę:

 

w związku z "sezonem ogórkowym ;-) w Tesco są słoje szklane, zakręcane o pok 4,25L w cenie 6,99 za 2 szt.

 

takie słoje mogą mieć wiele zastosowań (np. na duże startery do lagerów, albo jako pojemniki na testowe warki piw owocowych lub z przyprawami).

 

no i oczywiście można w nich zrobić pyszne ogórki małosolne/kwaszone ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[OT]

 

co prawda nie na allegro, ale uważam, że ciekawe więc piszę:

 

w związku z "sezonem ogórkowym ;-) w Tesco są słoje szklane, zakręcane o pok 4,25L w cenie 6,99 za 2 szt.

 

takie słoje mogą mieć wiele zastosowań (np. na duże startery do lagerów, albo jako pojemniki na testowe warki piw owocowych lub z przyprawami).

 

no i oczywiście można w nich zrobić pyszne ogórki małosolne/kwaszone ;-)

O, super, na pewno zakupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w gazetce jest błąd i nie ma co ciągnąc tematu

skoro w gazetce jest cena za 1 to moze mi źle nabili (bo słoiki były zafoliowane po 2 razem). moze bede niebawem w teskaczu to zerknę, bo faktycznie w gazetce w necie jest 6,99 za sztukę a nie za 2.

 

ps. zaczynam wątpić czy faktycznie zapłaciłem 6,99 za 2 :D

Edytowane przez yemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.