Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, skazi napisał:

Co do jakości to się nie wypowiem, ale na Ali masz to samo za ok. 190zł.

To sprawdź jeszcze koszt przesyłki i dolicz opłaty

Edytowane przez WojtekGaaD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Robert87 napisał:

Lepiej dołożyć trochę i kupić od Patryka z OLX :)

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
 

Wiem, że Patryka warto ale teraz to "trochę" to praktycznie drugie tyle. Ciekawi mnie jak to śrutuje nie zależy mi na szybkości wszystko mi jedno czy 10kg pośrutuję w 2 minuty czy 10 minut czy nawet 15 a 570 + wysyłka to już sporo.

1 minutę temu, Krzyżak napisał:

Wysyłka z Czech 3,40 zł. Innych opłat brak.

 

Zapodaj linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

24 minuty temu, Krzyżak napisał:

Proszę LINK

 Dzięki
 

Niestety opinie na samym aliexpres kiepskie pomijając rdzę na wałkach problem z utrzymaniem szczeliny bo z tego co widzę drugi wałek na mimośrodzie. Dlatego pytam czy ktoś już kupił coś podobnego i może się wypowiedzieć' co do jakości śrutowania.

Edytowane przez WojtekGaaD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, WojtekGaaD napisał:

Niestety opinie na samym aliexpres kiepskie pomijając rdzę na wałkach problem z utrzymaniem szczeliny bo z tego co widzę drugi wałek na mimośrodzie. Dlatego pytam czy ktoś już kupił coś podobnego i może się wypowiedzieć' co do jakości śrutowania.

To tu masz z lepszymi opiniami https://aliexpress.com/item/4000460232752.html

Z resztą gwarantuję że z Allegro to dokładnie to samo, też chińczyk sprzedaje tylko że wysyłka z Niemiec.

Edytowane przez skazi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skazi napisał:

To tu masz z lepszymi opiniami https://aliexpress.com/item/4000460232752.html

Z resztą gwarantuję że to z Allegro to dokładnie to samo, też chińczyk sprzedaje tylko że wysyłka z Niemiec.

Ja wiem, że to jest to samo pytam tylko czy ktoś z forum już testował. To praktycznie 1/3 ceny Patryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, skazi napisał:

Był tu na forum już jakiś temat o tych chińskich śrutownikach, ale nie mogę go znaleźć. Być może w tamtym temacie jest jakiś użytkownik.

Znalazłem też czytałem i nie mogłem się doszukać 9-10 strona o Patryku:


Kolega @skybertposiadał i używał może potwierdzi czy nadal jest zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę, to bym brał w ciemno. Co najwyżej można wstawić tulejki z brązu żeby wałki alumienium za szybko nie wyrobiły.

Tuning za 50zł i śrutownik na lata. Rdzą nie ma co się przejmować. Trzymać w suchym w razie co przemyć kw. fosforowym i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Krzyżak napisał:

Za tą kasę, to bym brał w ciemno. Co najwyżej można wstawić tulejki z brązu żeby wałki alumienium za szybko nie wyrobiły.

Tuning za 50zł i śrutownik na lata. Rdzą nie ma co się przejmować. Trzymać w suchym w razie co przemyć kw. fosforowym i git.

Cena z kuponem 181,31 złych DHL 7dni - mam jednak obawy co do regulacji szczeliny na tym mimośrodzie a dokładnie czy raz ustawiona będzie stała i się nie przestawi i twardość wałków bo jak są ze zwykłej stali to mogą brudzić słód i się ścierać a opiłków w słodzie też bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Może to jakiś błąd w opisie, ale zobaczcie szczegóły techniczne:

Dane techniczne:
Pojemność: 1L
Rozmiar opakowania: 290*240*120mm / 11.4*9.4*4, 7in
Waga opakowania: 3358g / 7.4lb .

 

Jeden litr - jeśli chodzi o zasyp tego śrutownika, to wychodzi na to, że to jakaś miniaturka. Rozmiar opakowania, do samodzielnego złożenia - co podkreślają w aukcji, tez nie napawa optymizmem. Waga to ok. 3,5 kg, "Patrykowy" chyba waży coś około 13 kg.

Pozdrawiam, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pojemnością to chyba jest pomyłka. Nie ma tam wszystkich potrzebnych wymiarów do jej obliczenia ale szacuje, że ma około 2,5-3l.

Dla browaru domowego w zupełności wystarczy. Powiększyć kosz zawsze można jak ktoś ma potrzebę.

Masa jest mała, bo korpus z alumienium, ważą tylko wałki. Cały montaż to wkręcenie 8 śrubek.

Każdy niech sam decyduje czy wydać 200zł czy 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli ktoś zamierza kupić książkę "Wybierz sobie piwo. Przewodnik po stylach piwnych" to można ją kupić w dobrej cenie czyli 44,45zł w tym kurier Inpost, za darmo

 

Cenę 44,45zł uzyskamy za pomocą kuponu zniżkowego sprzedawcy 15% czyli 10,5zł oraz używając dodatkowo kuponu Shopee na pierwszy zakup czyli dodatkowa zniżka 15zł

 

 

https://shopee.pl/Wybierz-sobie-piwo.-Przewodnik-po-stylach-piwnych-i.564532599.13034285714

 

 

Edytowane przez Sven
tytul ksiazki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto pierwszy ten lepszy:

https://www.olx.pl/d/oferta/kegi-coca-cola-uzywane-CID619-IDKGeTC.html#0724c5e500

 

pinlock i nie widać dekli czy są z zaworem bezpieczeństwa ale cena i tak atrakcyjna

Edytowane przez WojtekGaaD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.