Skocz do zawartości

Browamator - opinia


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Moje pierwsze zamówienie w BA zostało zrealizowane w 5 dni roboczych. Było dość spore i już po jego złożeniu korygowałem kilka pozycji, więc to też mogło wpłynąć na czas realizacji. Ale parcia wielkiego nie miałem. Ogólnie jestem zadowolony.

 

Edit:

Chciałem zrobić próbny pomiar BLG wody i niestety okazało się, że areometr wyjąłem z etui w trzech kawałkach... Nie ma opcji, by uległ uszkodzeniu podczas transportu, więc napisałem maila do BA  z prośbą o ustosunkowanie się do mojej propozycji dosłania mi drugiego areometru nieodpłatnie. Póki co swojej pozytywnej opinii o tym sklepie nie zmieniam i czekam na odpowiedź od BA...

 

dadcce1e2bfe.jpg

Edytowane przez carrion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zdublowany wcześniejszy post.

 

Sprawa areometru wyjaśniona. Duża część winy leżała po mojej stronie, bo nie sprawdziłem zawartości przesyłki w obecności kuriera. Mimo to Browamator wysłał do mnie kolejny areometr, nie żądając za niego zapłaty. Jestem więc w pełni zadowolony z realizacji zamówienia i świetnego podejścia do sprawy uszkodzonego sprzętu. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również uważam, że Browamator to porażka. Długie terminy realizacji, wysokie ceny, fatalna obsługa. Ja korzystam z homebrewing i twojbrowar, czasem z piwniczka.org i sobie chwalę.

 

Wysłano przekazem myśli z urządzenia mobilnego.

Edytowane przez Jozzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zdublowany wcześniejszy post.

 

Sprawa areometru wyjaśniona. Duża część winy leżała po mojej stronie, bo nie sprawdziłem zawartości przesyłki w obecności kuriera. Mimo to Browamator wysłał do mnie kolejny areometr, nie żądając za niego zapłaty. Jestem więc w pełni zadowolony z realizacji zamówienia i świetnego podejścia do sprawy uszkodzonego sprzętu. Brawo!

Gdzies obilo mi sie o uszy ze protokol szkody mozna wypelnic do 5 dni od otrzymania towaru ? Prawda to ?

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie DHL zrobił protokół po 14-tu dniach (nieuszkodzone opakowanie, prezent na gwiazdkę), ale sklep (nie jest to sklep piwowarski) nie uznaje protokołu szkody spisanego powyżej trzech dni od dostawy- podobno tak mówi ustawa. Najlepsze jest to, że brak kawałka odłamanego plastiku co wskazuje na uszkodzenie przed wysyłką, czego w ogóle nie dają sobie wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie DHL zrobił protokół po 14-tu dniach (nieuszkodzone opakowanie, prezent na gwiazdkę), ale sklep (nie jest to sklep piwowarski) nie uznaje protokołu szkody spisanego powyżej trzech dni od dostawy- podobno tak mówi ustawa. Najlepsze jest to, że brak kawałka odłamanego plastiku co wskazuje na uszkodzenie przed wysyłką, czego w ogóle nie dają sobie wytłumaczyć

 

Mimo wszystko powinni uszanować klienta i uznać, moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za zdublowany wcześniejszy post.

 

Sprawa areometru wyjaśniona. Duża część winy leżała po mojej stronie, bo nie sprawdziłem zawartości przesyłki w obecności kuriera. Mimo to Browamator wysłał do mnie kolejny areometr, nie żądając za niego zapłaty. Jestem więc w pełni zadowolony z realizacji zamówienia i świetnego podejścia do sprawy uszkodzonego sprzętu. Brawo!

miałem bardzo podobną sytuację z fermentorem. Po otworzeniu okazało się że jest w kawałkach. Bez problemów na swój koszt przysłali drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.