Skocz do zawartości

Browamator - opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Dla paczki z CP widocznie destynacja paczki była dalej niż dla BA. Ot, całe wyjaśnienie.

 

Desty... co? Odległość między miejscem nadania a dostarczenia nie ma żadnego znaczenia, bo każda szanująca się firma kurierska dostarcza przesyłki na terenie Polski na drugi dzień roboczy od jej nadania. Czy to trasa Przemyśl-Szczecin czy Łódź-Warszawa, nie ma najmniejszego znaczenia. Odstępstwa od tej reguły to promile.

 

Co do dziennika piwowara to zamawiałem go raz, dwa lata temu. Wtedy wszystkie kartki były do góry nogami, także jest jakiś progres ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podzielę się swoimi wrażeniami na temat sklepu. Kontakt na plus, bardzo szybko odpowiadają na maile. Co do czasu wysyłki - nie mam pojęcia. Zamawiam z opcją odbioru w biurze (mieszkam 10km od siedziby BA), zawsze po złożeniu zamówienia dostawałem telefoniczne lub mailowe potwierdzenie że odbiór będzie możliwy w umówionym czasie. Na minus mała oferta zestawów surowców i drożdży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem usunąć poprzedniego posta ze względu na pozytywną opinię na temat tego sklepu. Już myślałem, że będe czekał na przesyłke kilka dni a tu mega zaskoczenie jak kurier dzisiaj zadzwonił i dostarczył zamówienie z Browamatora. Zajeło to dwa dni robocze więc szybkość wysyłki jest na poziomie innych piwowarskich sklepów internetowych.

Edytowane przez beithor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziwią mnie wasze opinie na temat browamatora. Owszem, towar jest ok, ale kontakt i wysyłka w moim przypadku tragedia. Po pierwszym zamówieniu paczkę dostałem po tygodniu, ok, przeżyłem to, ale teraz zamówiłem po raz drugi parę rzeczy, zamówienie i przelew poszedł 9 dni temu, i zero odzewu, na maile mi nie odpisują, paczki jeszcze nie wysłali, telefonów moich nie odbierają, prawdopodobnie był to mój ostatni zakup u nich. No chyba że następnym razem przyjmę sobie, że paczka może przyjść do mnie za miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podziękowałem Browamatorowi po trzech zamówieniach. Nigdy nie miałem od nich przesyłki w czasie krótszym, niż 7 dni roboczych. Raz zamówiłem surowce w poniedziałek, żeby w sobotę warzyć, ale paczka oczywiście dotarła do mnie dopiero w kolejny poniedziałek i z warzenia nici. Zawsze dostawałem od nich wszystko bardzo ładnie zapakowane, ale po co skoro i tak to potem wszystko w śmietniku ląduje. Wolę szybszą realizację zamówienia, niż ładne firmowe kartony, więc przesiadłem się Homebrewing i mam mniej stresu. Co kto lubi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek miną już 2 tygodnie od kiedy zamówiłem surowce. Na stronie nadal informacja "skierowane do pakowania". Na maile nie odpisują.

 

Towar dobry jakościowo, ale obsługa klienta tragiczna.

 

Odradzam zamawiania czegokolwiek w tym sklepie, szczególnie ludziom o słabych nerwach. Mało profesjonalny sklep.

 

Czas się przerzucić na inną firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek miną już 2 tygodnie od kiedy zamówiłem surowce. Na stronie nadal informacja "skierowane do pakowania". Na maile nie odpisują.

 

Towar dobry jakościowo, ale obsługa klienta tragiczna.

 

Odradzam zamawiania czegokolwiek w tym sklepie, szczególnie ludziom o słabych nerwach. Mało profesjonalny sklep.

 

Czas się przerzucić na inną firmę.

 

oni sprzedaja do pinty a takie leszcze jak my to sa na koncu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione 28.11, dziś telefon poszedł do nich, bo cały czas się pakowało i już dziś wysłane. Pani przepraszała, gratis dorzucili otwieracz do piwa. Jak anteks wyżej mam czas, dzwoniłem do nich, bo byłem zdziwiony, zawsze dostawałem wszystko szybko i elegancko, nawet bez pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione 28.11, dziś telefon poszedł do nich, bo cały czas się pakowało i już dziś wysłane. Pani przepraszała, gratis dorzucili otwieracz do piwa. Jak anteks wyżej mam czas, dzwoniłem do nich, bo byłem zdziwiony, zawsze dostawałem wszystko szybko i elegancko, nawet bez pobrania.

Ja zamawiałem 27.11. Po 3-4 dniach telefon z pytaniem jakie drożdże chcę w gratisie.

ps Zamówienie to realizacja nagrody za Żywiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na sprzęt czekałem 2 tyg. i już więcej tam nie zamawiałem

Ja wczoraj wysłałem maila z prośbą o anulowanie zamówienia i zwrot kasy, 12 dni czekałem aż "spakuje" się szczotka rotacyjna do mycia butelek, areometr i piro :(

To chyba była moja ostatnia próba współpracy z tym sklepem a szkoda bo mają duży wybór :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety moje doświadczenia z Browamatorem też nie są delikatnie mówiąc najlepsze, 8 dni statusu "skierowane do pakowania", zadzwoniłem do nich i miła Pani mówi mi że mają nawał pracy. Powiedziałem że niezbyt mnie to obchodzi i poprosiłem o dostawę w sobotę. Nagle status zmienił się na spakowane i zaraz na wysłane. Dodam że nie wiem jakie są standardy ale np mój zestaw ze słodami ześrutowanymi był zupełnie nieopisany, ani jaki to słód ani jakie EBC itd. Jestem świeżak a więc chciałbym to wiedzieć. Jakoś dałem radę po wagach ale nadal nie wiem czy dobrze ;-) Reasumując raczej nie zrobię już tam zakupów bo uważam że standardy wysyłek ze sklepów internetowych już są na innym poziomie.

P.S. A to nie jest czasem tak że właścicilem Browamatora jest Ziemek Fałat z Pinty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A to nie jest czasem tak że właścicilem Browamatora jest Ziemek Fałat z Pinty?

 

Na stronie Browamatora masz podany numer NIP firmy, wystarczy wklepać w Google i wyświetlą ci się informacje o spółce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chmiel nadal jest pakowany w białe plastikowe pudełka z pokrywkami? Mam już od dawna i za każdym razem używam, są

 

Kupiłem łącznie 5 różnych chmieli, 2 przyszły w pudełkach a trzy w zgrzwanych torebkach bez strun do wielokrotnego zamykania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.