Skocz do zawartości

Zmiany, poprawki, wszelakie sugestie na 2014-2015


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie :)

Spróbuj usnąć cache przeglądarki. W 100% to przy tej zmianie wersji pomaga. 

 

ps: aczkolwiek widzę, że są tam nie przetłumaczone frazy. Poprawię.

Edytowane przez elroy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elroy, a jest może jakiś dodatek, który umożliwiałby ustawienie szerokości forum w zależności od monitora? W domu mam Full HD i powiększenie ustawione w Chrome na 125 albo 150%, a że mam włączoną synchronizację, to w pracy na laptopie mi się wszystko rozjeżdża. Niby mała niedogodność, ale może jest na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają skróty °Blg, °C. Już działają :lol:

 

 

Wystarczy zaznaczyć odpowiedni fragment tekstu, a pojawi się małe menu.

Fajnie, gdyby w tym menu było jeszcze okienko "kopiuj".

Edytowane przez olo333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróćcie favicona, bo się brzydko w zakładkach wyświetla ;)

Rzeczywiście :)

 

 

 

2. Przy cytowaniu selektywnym nie ma powiadomień, jedynie przy użyciu buttona "cytuj". Taka uroda niestety, ale sprawdzę to jeszcze.
  a kiedyś działało..... :(

 

Powinno działać, spróbuj odznaczyć i zaznaczyć raz jeszcze powiadomienie w panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok, teraz nie ma jak sprawdzić szerokości, ale jutro sprawdzę. Jaką masz rozdzielczość ekranu Andrzej? Cytowanie (powiadomienia) cały czas tak działało, tutaj się nic nie zmieniło.

1024/600  zmniejszyłem skale i do czasu jak nie będę musiał nosić okularów dam radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, coś wymyślę. Poważnie macie za małą czcionkę? Ja używam 1920 na monitorze i generalnie nie mam problemów :)

Ale rzecz jasna, zrobię jak mówicie.

Natomiast Andrzej obawiam się, że u Ciebie ten problem łatwo nie będzie rozwiązywalny 1024px to mała bardzo na dzisiejsze czasy rozdzielczość. W zasadzie tablety mają już często gęsto większą.

 

 

test °Blg °C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natomiast Andrzej obawiam się, że u Ciebie ten problem łatwo nie będzie rozwiązywalny 1024px to mała bardzo na dzisiejsze czasy rozdzielczość. W zasadzie tablety mają już często gęsto większą.

Do tej pory działało i na innych stronach działa, zmniejszyłem do 90% i się mieści :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale ja znam lekarstwo, jednak gdyby dało się wyeliminować przyczynę było by mi wygodniej korzystać z przeglądarki do wszystkich internetów, nie tylko piwoorgów.

 

przecież zmniejszenie strony ctrl- działa tylko na tej stronie, którą zmniejszyłeś - reszta działa w 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.