Skocz do zawartości

Zmiany, poprawki, wszelakie sugestie na 2014-2015


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

 

ale ja znam lekarstwo, jednak gdyby dało się wyeliminować przyczynę było by mi wygodniej korzystać z przeglądarki do wszystkich internetów, nie tylko piwoorgów.

 

przecież zmniejszenie strony ctrl- działa tylko na tej stronie, którą zmniejszyłeś - reszta działa w 1:1

 

 

o widzisz - może miałem przeskalowane od dawna nie wiedząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam ostatnio dość rzadko:( Dałbym sobie głowę uciąć, że nie było powiadomień o nowych wiadomościach :) Zerknę oczywiście.

A jak z tym niekomfortowym przewijaniem o kilka wiadomości wcześniej? Występuje dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z linkiem/buttonem do Browaru w Katalogu browarów (pod awatarem). U anteksa button się pojawia, a po kliknięciu: "There are currently no items to display."

No powinno zniknąć, a tak się nie stało. Dzięki za info. Poprawię. to.

 

Nadal nie widac punktow (widac tylko liczbe postow i ostrzezenia). Czy punkty wroca czy juz nie?

Będą będą, wyleciało mi z głowy, żeby to dodać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio od aktualizacji mam problem z oznaczaniem jako przeczytane. (te niebieskie chmurki) Korzystam z wersji mobilnej. Pomaga przelogowanie się, ale to denerwuje. Taki komunikat wyskakuje [#20312,1] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna zmiana nastąpiła (niefajna). Po otwarciu tematu otwiera się pierwsza strona wątku (oglądany chwilkę wcześniej i zamknięty). Wcześniej tak nie było, otwierała się strona ostatnio oglądana. Trzeba kliknąć >> i zajrzeć do ostatniej. Niech ktoś sprawdzi bo może u mnie coś pecołek zgłupiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak wchodzę ze smartfona to zawsze ładuje mi się wersja mobilna? Ta wersja jest krótko mówiąc do d....

Czy da się tak ustawić, żeby była wersja normalna forum?

 

Zgadzam się, wersja mobilna jest słaba. Jak będzie jasna dalsza przyszłość tej gałęzi IPB, to zainwestuję w styl responsywny. 

Odpowiadając na Twoje pytanie - na samym dole powinieneś zobaczyć link "Pełna wersja". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniło jak ktoś wchodził i pukało przy nowej wiadomości

Zgłosiłem to do supportu IPB, posiedziałem chwilkę i raz na jakiś czas "pika", ale generalnie nie działa.

 

Będę jeszcze informował, ale w weekend nastąpi migracja na nowy serwer. Wzrośnie wydajność i prędkość działania serwisu, ale przerwa w działaniu może przekroczyć 12h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.