Skocz do zawartości

Permanenta podziałka na stalowym garze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jest jeszcze gdzieś podziałka na gar 36 L Tadar? Najlepiej w wordzie a nie pdf bo chcę zmienić czcionkę na bardziej prostą żeby się nie męczyć z wycinaniem :)

Edytowane przez ili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie masz przewody ale sugerowałbym znalezienie niewielkich cienkich przewodów 

 

Przewody 0,75mm2. Mniejszych nie mam...

Można wiedzieć, dlaczego miał by zastosować cieńsze przewody? Im większy przekrój czym mniejsza rezystancja przewodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem, czy miejsce odpowiednie, ale spytam - czy wiecie, gdzie można kupić szklaną rurkę, która na zasadzie naczyń połączonych pozwala wyskalować garnek, po wkręceniu w kran? Szukam na aliexpress, ale nie wiem, jak się to nazywa po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie. Próbuję wydrukować plik z tadara 36l, bo chciałem wykonać taką podziałkę w swoim garze, ale z komputrów to ja noga jestem i nie idzie mi. Czy jest ktoś w stanie poradzić co zrobić, by wydrukować podziałkę na kartce A4 dla garnka 24 litry z odległościami pomiędzy kolejnymi 10 litrami wynoszącymi 12,4 cm. Będę wdzięczny za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalowanie mam. Problem w tym, że plik jest na format A3, a ja próbuję wydrukować na A4 i jak złapię już odległość pomiędzy 10 litrów, to rozjeżdża mi się cały wydruk i np nie drukuje mi początku.

 

Edit. Udało się. Paint okazał się nieodzowny :polew:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
W dniu 3.03.2014 o 17:35, zasada napisał:

Ale wypas!

Po z górą sześciu latach zabrałem się za te robotę. Dwa czy trzy skalowania, trochę wycinania, kręcenia i robię!

Foto efektu z czasem.

Hehe.

 

large.20200418_wytrawianie_przed.jpg.31fb979efbeca596804fda70e5b6e988.jpg

Edytowane przez zasada
podmianka zdjęcia na mniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.