Skocz do zawartości

Jastrzębska Akcja Piwowarska


crocco

Rekomendowane odpowiedzi

W Świecie Alkoholi ukazały się 2 piwa z Kynšperský Pivovar.

Na etykiecie piszą, że to craft beer.

To są zwykłe czeskie lagery , ulepki jakich mało.

Jedno niby pokrzywowe, drugie buraczkowe.

Cena 9.50 za butelkę.

Naprawdę nic tam nie czuć tylko cukier.

Masakra. Tak ciu..tych piw daaawno nie piłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę kiedyś w Tychach to pewnie wskoczę tam;) 

Dzisiaj byłem w tym Rybniku i trochę się zawiodłem puste półki ale i tak lepiej niż u nas, mam nadzieje że to tylko przez to że koniec roku się zbliża;)

Dalej pozostanę wierny Chmielobrodemu z Katowic:)

Edytowane przez YeahBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w tym Rybniku i trochę się zawiodłem puste półki ale i tak lepiej niż u nas, mam nadzieje że to tylko przez to że koniec roku się zbliża;)

Tak, zdecydowanie święta wymiotły, a i koniec roku wiec nie można przesadzać. Nie wiem o której byłeś i czy się spotkaliśmy bo z kimś piwo wymieniłem dzisiaj, ale po południu półki już wyglądały normalnie. Dobra kończe już te lokowanie produktu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczesliwego nowego roku.  jesli ktos pamieta smak piwa koniczek .to był pierwszy browarek z tej pierwszej wycieczki to w karwinie leja te piwko w knajpce ,,oaza'' miły pan tam obsługuje.a po za tym koniczek tam robi piwa okolicznosciowe.najblizszy dzien to 5 styczen maja miec piwo o nazwie  cmelak-svetly medovy lezak.potem 19.1 piwo hatatitla-indian pale ale. potem 2.2 zeleznik-svetlyextra  special itak dalej po dwa dni w miesiacu maja takie dni z piwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.