Skocz do zawartości

Jastrzębska Akcja Piwowarska


crocco

Rekomendowane odpowiedzi

Jedziemy autokarem.18 osób +kierowca.

C3nę podam w przyszłym tygodniu.Cena będzie zawierała koszty transportui ubezpieczenie.

Mam pytanie do wiedzących-robimy statuetki tak jak ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy autokarem.18 osób +kierowca.

C3nę podam w przyszłym tygodniu.Cena będzie zawierała koszty transportui ubezpieczenie.

Mam pytanie do wiedzących-robimy statuetki tak jak ostatnio?

Czy sąsiad zza miedzy może dołączyć do grona JAP?

potrzebuję 2 miejsca (moja żonka i ja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote na ostatnim spotkaniu jak wiekszosc pojechała, Irek otworzył swoją IPE z herbatą żałujcie zę nie spróbowaliście - światowa klasa

Dzięki Robert,dlatego tak późno polałem,bo mi coś w niej nie pasuje :-) ale skoro Tobie smakowała to się cieszę.

Od siebie również polecam wycieczkę-byłem z Arkiem na rozpoznaniu i są naprawdę fajne miejsca do odwiedzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sobote na ostatnim spotkaniu jak wiekszosc pojechała, Irek otworzył swoją IPE z herbatą żałujcie zę nie spróbowaliście - światowa klasa

Dzięki Robert,dlatego tak późno polałem,bo mi coś w niej nie pasuje :-) ale skoro Tobie smakowała to się cieszę.

Od siebie również polecam wycieczkę-byłem z Arkiem na rozpoznaniu i są naprawdę fajne miejsca do odwiedzenia !

 

 

specjalnie późno otworzył żebym nie spróbował:) 

mi się fermentuje Earl Grey IPA oraz Hibiskus IPA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zobaczymy co przyniosą następnym razem. Może też zostawią na koniec, jak połowy już nie będzie:P

ale bez spiny;) hehe na początku dawajcie najlepsze piwka bo potem to już niektórzy nie doczekają się degustacji:) w szczególności ci młodzi tatusie jak ja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 października w Chorzowie jest spotkanie członków i nie tylko PSPD.Jeśli ktoś chciałby się z nami wybrać proszę o kontakt lub o wpisanie się na listę http://pspd.org.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=1510

cena takiej imprezy zazwyczaj wynosi 30zeta.Własne piwko mile widziane.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem zamówienie składników a zapomniałem o słodzie palonym, nie ma ktoś w spiżarni schowanego ? potrzebował bym około 100-200 g w zależności od rodzaju

 

 

nieaktualne, udało się już załatwić:)

Edytowane przez YeahBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zamknięta

1. crocco
2. Hirek
3. Sławek
4. Mietek
5. Garstek
6. JaroM6+ 1
8. Michał

9. Janek + Gosia

11. Krzysiek + Kasia

13. Piotrek + Iwona     

15 Michał Hojka
16 Pepinek + Grazia

18 Elpolako

19 Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.