Skocz do zawartości

Jastrzębska Akcja Piwowarska


crocco

Rekomendowane odpowiedzi

To ja proponuję na początek Atak Chmielu. Uznana marka, a może spowodować zdziwienie kogoś, kto poza koncernowe nie wychodził.

I do tego jako przeciwwagę jakiś porządniejszy lager. Może Ciechan? W "Zymfcie" w Żorach jest na kranie i jest obrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za Atakiem Chmielu bo nazwa jest zrozumiała nawet dla amatora piwnego. Lagera bym nie wprowadzał bo mają już podobne piwa z Czech. Może na początek jeden kran z naszą propozycją a później gdy właścicielka będzie zadowolona to coś w innym stylu, np jakaś pszenica? Doctor Brew czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kegi 30 litrowe jak i mniejsze. Mniejsze kegi (lub petainery ) zapewnią większy obrót smakami i spowoduje żądnego smaku piwosza do częstszego odwiedzenia lokalu.

 

Super pomysł mniejsze, a częściej. Na początek też jestem za Atakiem Chmielu i może na coraz zimniejsze nocki jakiegoś stouta.

Edytowane przez vinter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na kranie powinna pojawić się jakaś pszenica i oczywiście Atak Chmielu na początek. A ciemny i jasny Litovel już jest. Więc wybór jak na nasze warunki by był. Trza by też jakimś małym "ogłoszeniem na słupie" dać znać że takie marki pojawią się w Jastrzębiu. A do tego jakby właścicelka się zgodziła np. kromeczka chleba z fetym gratis to kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę wiedział, że się pojawi coś "na kranie", albo w butelkach, to na fejsie będzie. Lajków przybyło do 22. Może z czasem przybędzie.

Na fanpejdżu Bavarii się pojawiły nowe zdjęcia, więc też się coś dzieje.

 

A kromeczka chleba jak najbardziej. I trzeba też poza "miesięcznicami" znajomych wyciągać. Postaram się, choć raczej będzie "bezwładność" w postaci Under.

Edytowane przez Mietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

a ja mam pytanie odnośnie AIPY która była na piątkowym spotkaniu. czy właściciel ma kilka butelek na zbyciu? płatność gotówką lub wymiana :) Nie pamiętam kto z Was to warzył ale to piwo mi bardzo posmakowało.

Co do akcji o której mówicie to myślę że jedną z najbardziej skutecznych metod będzie plakatowanie na słupach tak jak to Janek napisał. Tym sposobem znalazłem niedawno lokal z 21 kranami w tym IPA z czeskiego browaru Magistr.

 

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piwa to ja miałem AIPĘ, nie wiem czy akurat o moją chodzi, ale jak chcesz to mogę Ci dać 1 buteleczkę za darmo. Zostało mi ich tylko 7;)

Edytowane przez andrzej1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo z Waszego zapału co do wypromowania BAVARII,

Ale proponowałbym podejść do tego tematu z rozwagą.

Przede wszystkim trzeba porozmawiać z Właścicielką na ile będzie chciała uczestniczyć w tym projekcie.

Następnie proponuję rozreklamować na FB wrześniowe spotkanie, a w październiku zrobić pokaz warzenia i rozreklamować je łącznie z Właścicielką na całe Jastrzębie.

Jeżeli te daw ruchy przyciągną ludzi, to reszta powinna potoczyć się już sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o rozpropagowanie idei jaką jest JAP i miejsc przychylnych piwoszom i piwowarom tj, miejsc z dobrym piwem.To nie musi być tylko Bavaria, ale i inny pub z dobrym piwem.

Jak na razie jesteśmy skazani na Świat Alkoholi na Warszawskiej i myślę ,że na razie inne sklepy ,puby ich nie przebiją wielkością oferty butelkowej.Czekamy na tak szeroką ofertę piw lanych w Jastrzębiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę w innym temacie. Jutro wybieram się na Bracką Jesień wyjazd koło 17:45 będę miał 1 miejsce wolne (100%) może 2 (o drugim miejscu będę wiedział koło 17:00). Kto chętny wiadomość na priv.

Edytowane przez vinter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Janka Niesłańczyka za zajęcie VIII miejsca-prawie podium.

Koledzy poznani na Brackiej a chcący się ujawnić -czekamy na was.Wiem,ze jest nas dużo w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że to teraz w sobotę.

Ja się oczywiście piszę.

W okolicach czwartku, piątku będę miał do oddania gęstwy Trapisty i THG. Obie gęstwy dostałem od Crocco. Nie mam i tak słodów, więc gdyby ktoś potrzebował.

Już mnie Arek uświadomił, że to to samo :roll: .

Zostawiam jak jest, by za kilka warek wspominać :D

Najgorsze jest to, że te gęstwy się zdają inaczej zachowywać...

Edytowane przez Mietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arek!!! W Cieszynie spotkaliśmy faktycznie ludzi z Jastrzębia którzy znają sie na piwie! Robert dlaczego sie jeszcze nie zalogowałeś??

A ostatni piątek miesiąca juz za 2 tygodnie. Musicie być w Bawarii!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co ostatni piątek miesiąca tak i teraz się zbliża spotkanie w Bavarii.

Chętni proszeni są o wpisywanie się na listę .26.09 2014 o 18.00 zaczynamy.

Sprawą do omówienia będzie m.in.październikowe warzenie piwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.