Skocz do zawartości

Temat oklepany :D Czego słuchacie :)


schloss

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ulubiony zespół lat 90-tych. Po latach cały czas kojarzy mi się z czasami studenckimi i imprezami z wyjątkowymi ludźmi, o wyjątkowym guście muzycznym i wyrafinowanej inteligencji. Nie to co dziś.

Polecam, bo pewnie dzisiejsza młodzież nawet nie słyszała o tym zespole.

 

[media]

[/media]

 

[media]

[/media]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio w głośnikach najczęściej gości ten Kanadyjczyk - Devin Townsend, wokalista, gitarzysta, producent... człowiek orkiestra, który został wyłowiony przez agenta "z garażu" w wieku 20 lat kiedy to dołączył w roli wokalisty do Steve'a Vaia z którym nagrał płytę Sex and Religion. Przez całą karierę łączy pewien swój styl z inspiracjami z różnych gatunków muzycznych i dzięki temu ma na koncie płyty spokojne i nastrojowe, prog metalowe, pop metalowe. Swego czasu pod szyldem Strapping Young Lad robił ekstremalny metal z Gene Hoglanem na bębnach (świetna płyta City). Jego dyskografia jest tak różnorodna, że nie da się jej zaszufladkować w żadne ramy. Tutaj jeszcze jego mocniejsze (ale nie najmocniejsze) oblicze, btw. pierwszy jego kawałek jaki usłyszałem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

His Daughter ~ Molly Kate Kestner (Original)

 

 

Move over Taylor Swift here comes Molly Kate Kestner. Ta 18-latka napisala ta piosenke i nagrala ja w domu na iPhonie. Piosenka zrobila sie momentalnie super popularna i juz teraz mozna kupic ja na iTunes i Google Play i jej album wyjdzie wkrotce :)

 

Molly Kate Kestner - His Daughter (Lyrics)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

A czy szanowne grono tak zapytam się, muzykuje może samo. A jak tak to co? Bo ja to raczej szanty, uwielbiam Nochawice, i starsze piosenki kabaretowe. Laskowik Smoleń, Rudi Szubert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra dawka polskiego folk metalu. A jak się Wam podoba i akurat używacie facebooka, to możecie zagłosować na nich tak, żeby zagrali na festiwalu. Apka do głosowania:

https://www.facebook...hetreesfestival

Edytowane przez crosis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwszy 'kawałek' - rewelacyjny! (słucham/oglądam namiętnie):

 

- b. dobra praca kamer/realizatorów,

- wokalistka uzdolniona (tonacja/zakres) i urocza (min. dziureczka na lewym policzku - uwielbiam :P ),

- kolorystyka czarno-czerwona super, ale zdecydowanie na minus: fatalne czarne portki w 'kantkę',

- fantastyczny 'dialog' z gitarzystą,

- komentarz (po francusku) po pierwszym utworze - OOO! (ton).

 

Pokosztujcie:

https://www.youtube....un1ONUY&index=4

 

.. kolejne utwory z tego koncertu jakoś mnie "nie przekonały" :/

 

Ciekawy jestem Waszych wrażeń/odczuć.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.