Skocz do zawartości

2 października - Dzień bez piwa !!!!


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm jedyny jaki w domu znalazłem to lekarski ;)

co ciekawe to nawet w 2 marketach nie ma nic co by się nadawało

W marketach nie ma, musisz skoczyć do marketu budowlanego tam znajdziesz na 100% (nomi, castorama) lub popytaj w ogrodowym. Zapytaj też znajomego sąsiada co bimber robił "kiedyś" też będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

Cześć :)

 

Ignac' date=' coś tam uwarzył :)? Mam nadzieję że inne piwko niz ja będę warzył w nocy :)[/quote']

moja kobieca intuicja podpowiada mi że Sweet Stouta i Irish Red Ale ;)

No top luz, nie będzie plagiatu, ja dziś zaprzęgnę do roboty Danish Lager :)

 

P.S jeszcze 3 mninuty i zrywam sie z tego burdelu na działkę. ..... trzy..... dwa .... jedeeeeeeeeeeeeeeen :)

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trza dać drożdży do fermentacji i pożywki. :)

Zamierzam to zrobić. Najpierw trza kupić kapsle...

a moim zdaniem wystarczy dobry otwieracz nie zaginający kapsli może droższy niż 50 kapsli ale wielorazowego użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

 

Ignac' date=' coś tam uwarzył :)? Mam nadzieję że inne piwko niz ja będę warzył w nocy :)[/quote']

moja kobieca intuicja podpowiada mi że Sweet Stouta i Irish Red Ale :)

Josefik to prorok, zaiste proroka mamy na forum. A może to właśnie ten "dzień bez piwa" tak działa na wyobraźnię?

Edytowane przez Ignac99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten cały wątek tylko z dzisiejszego dnia zmarnowałem tyle czasu ile potrzeba na wypicie szklaneczki dobrego piwa.

Dzisiaj podpiąłem beczkę munich helles (2 miejsce w Żywcu) i portera (4 miejsce Parpary) i to właśnie próbuję, aby uczcić to wielkie święto niepijących piwo. Ich też trzeba uszanować. :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie już po 2 pażdziernika,ale ciągnąc ten wątek to zauważyłem wielu piwowarek i piwowarów wczoraj zacierało i piwo popijało,a niektórzy zacierali taki sam styl.Dla przykładu ja,Dori i admiro Wit biera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.