Skocz do zawartości

Piwny Kraft - sklep stacjonarny Warszawa, ul. Stalowa 15


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 

Czy jest możliwość odmierzenia mniejszej ilości chmielu niż jest w ofercie? Ewentualnie zważenia i podzielenia na porcje w Państwa sklepie? Chcę uwarzyć pierwsze piwo z ekstraktu z własnym chmieleniem(10L), ale nie dysponuję wagą z takimi małymi przedziałami.

 

Pozdrawiam.

Mateusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy jest możliwość odmierzenia mniejszej ilości chmielu niż jest w ofercie? Ewentualnie zważenia i podzielenia na porcje w Państwa sklepie? Chcę uwarzyć pierwsze piwo z ekstraktu z własnym chmieleniem(10L), ale nie dysponuję wagą z takimi małymi przedziałami.

 

Pozdrawiam.

Mateusz :)

 

Nie ma problemu, mogę odmierzyć konkretną ilość.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie skryptu sklepowego.

Czy możecie tak zrobić, aby była pamiętana koszyka po wylogowaniu?? Jednego pięknego dnia wybrałem wszystko co mi potrzeba będzie i stwierdziłem, że sfinalizuję zamówienie później. Niestety po ponownym wejściu za kilka dni koszyk był pusty. Ja lubię sobie tak pododawać, pomodyfikować zamówienie bo nie wiem co mi będzie potrzeba i za jednym zamachem sfinalizować. A w tej wersji muszę zrobić to wszystko za jednym razem bo inaczej stracę to co wybrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie skryptu sklepowego.

Czy możecie tak zrobić, aby była pamiętana koszyka po wylogowaniu?? Jednego pięknego dnia wybrałem wszystko co mi potrzeba będzie i stwierdziłem, że sfinalizuję zamówienie później. Niestety po ponownym wejściu za kilka dni koszyk był pusty. Ja lubię sobie tak pododawać, pomodyfikować zamówienie bo nie wiem co mi będzie potrzeba i za jednym zamachem sfinalizować. A w tej wersji muszę zrobić to wszystko za jednym razem bo inaczej stracę to co wybrałem.

 

Jasne. Sprawdzę co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie skryptu sklepowego.

Czy możecie tak zrobić, aby była pamiętana koszyka po wylogowaniu?? Jednego pięknego dnia wybrałem wszystko co mi potrzeba będzie i stwierdziłem, że sfinalizuję zamówienie później. Niestety po ponownym wejściu za kilka dni koszyk był pusty. Ja lubię sobie tak pododawać, pomodyfikować zamówienie bo nie wiem co mi będzie potrzeba i za jednym zamachem sfinalizować. A w tej wersji muszę zrobić to wszystko za jednym razem bo inaczej stracę to co wybrałem.

 

Być może problemem jest nieakceptowanie cookies, albo czyszczeniem pamięci cache. Osobiście na moim komputerze jeśli testowo wrzucę produkty do koszyka i ponownie się zaloguje wszystko jest w koszyku. Jeśli ktoś ma podobne problemy proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę zrobić ponownie podejście do tego tematu.

Ciastka po swojej stronie akceptuję, cache czyszczę, ale to problemem nie powinno być bo zamówienie jest w bazie na serwerze a nie u mnie lokalnie.

 

Ale sprawdzę raz jeszcze i jeśli zaobserwuję tą sytuację to krok po kroku opiszę jak to zreplikować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Strona nie ma SSL'a więc wolę zamówienia składać mailem. Nie było z tym problemu. Mniej wygodne dla sprzedawcy, ale przynajmniej nie idzie jawnym tekstem.

Straszne ... pewnie wszystkie służby specjalne oraz hakerzy z całego świata nie robią nic innego niż tylko czają się na kupujących surowce w sklepach piwowarskich oraz wszystkich innych kupujących np. pomidory w ezakupy tesco. Wyciągają dane osobowe i wyłudzają od właścicieli grube miliony. Musisz uważać, bo na pewno na Ciebie się też czają i będą chcieli okupu w postaci 1 mln euro, bo inaczej ujawnią Twój adres zamieszkania i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność kupować w sklepie stacjonarnie jak i przez paczkomat.

 

Ogólnie wszystko na plus. Strona nie ma SSL'a więc wolę zamówienia składać mailem. Nie było z tym problemu.

Mniej wygodne dla sprzedawcy, ale przynajmniej nie idzie jawnym tekstem.

 

No w przypadku poczty email to mamy jeszcze mniej kontroli nad tym, jak ta wiadomość jest przekazywana między serwerami pocztowymi i niestety też często leci zwykle jawnym tekstem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to tylko pochwaliłem Pana ze sklepu za elastyczność i możliwość zakupu różnymi kanałami. Nie ma z tym problemu i odpisuje bardzo szybko na pytania/zamówienia.

Po prostu uważam, że wszystkie dane osobowe przesyłane przez Internet powinny być szyfrowane.

Tu się zgadzam w pełni. HTTPS by się przydał, najlepiej z TLS 1.2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak naprawdę to tylko pochwaliłem Pana ze sklepu za elastyczność i możliwość zakupu różnymi kanałami. Nie ma z tym problemu i odpisuje bardzo szybko na pytania/zamówienia.

Po prostu uważam, że wszystkie dane osobowe przesyłane przez Internet powinny być szyfrowane.

Tu się zgadzam w pełni. HTTPS by się przydał, najlepiej z TLS 1.2 :)

 

 

Ewentualnie certyfikat dla maila sklepu. Wtedy można by szyfrować korespondencje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.