Skocz do zawartości

Zamówienie grupowe na fałszywe dno


zielczi

Rekomendowane odpowiedzi

Kupował ktoś z Was na piwniczka.org http://piwniczka.org/falszywe-dno-335cm15mm-nierdzewka-p-396.html?cPath=4_64_66 ?

Jest godne polecenia?

Ja kupowałem, dno o średnicy 31,5cm. Dostawa po kilku dniach, towar bardzo ok. Po dostosowaniu do wiadra 33l działa dobrze.

Piwa z dodatkiem żyta idą bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z pomiarów wychodziło, że ma około 320mm. Przeróbka (trochę na wariata) polegała na dospawaniu paska blachy 1,5mm (szeroki na około 15mm) wokoło dna.

Do tego otwór w FD, taki aby zmieściło się w nim kolanko (recykling z oplotu) z nałożonym węzykiem silikonowym (ten praktycznie dotyka dna wiadra).

FD wchodzi do wiadra na styk, właściwie trzeba trochę docisnąć żeby równo weszło. Gdybym chciał tak spasować to pewnie by sie nie udało. :)

Przed filtracją trzeba wlać około 1,5l wody zeby dno było minimalnie zakryte.

Mam tylko jedno zdjecie, mam nadzieję, że cos widać. W razie czego mogę jeszcze dorobić fotek.

post-1738-0-44465600-1435775410_thumb.jpg

Edytowane przez prusak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli osoby które wpisały się na listę z FD dla kegów euro, potwierdzą swoje zainteresowanie i zbierze się około 10 osób to myślę że udało by się pozostać przy tej samej cenie jako że to kolejne zlecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wczoraj odebrałem w Zabrzu  swoje fd na wymiar

trochę się zmartwiłem,gdy gość zadzwonił i powiedział,że gotowe,tylko muszę je sobie sam wykończyć,bo po laserze jest nieobrobione....

Bez okularów nie rozpoznałbym z której strony palone a mam tylko minus 1,5 :)

-piękne :) i tylko 90złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udało się zbić całe 3zł do 85zł za sztukę,ale przy większym "dnie" to w sumie też nieźle. Jest to cena która obowiązuje od 5 sztuk. Póki co 1 potwierdziła. Jeżeli jeszcze jest ktoś zainteresowany to zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.