Skocz do zawartości

Kapsle z własnym nadrukiem


Nomad

Rekomendowane odpowiedzi

może tu warto zapytać? http://www.dgs.com.pl/?page_id=37

Chyba najwiekszy producent kapsli i nakretek w polsce. Swiadcza uslugi poligraficzne, robia też matryce pod zamowienie.

 

PS Jak znajde czas to sprobuje uruchomic kontakty i moze cos uda sie zalatwic, albo przynajmniej dowiedziec szczegolowo. W koncu to u mnie w miescie :D

Edytowane przez GTB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy wyrazili chęć nabycia kapsli "firmowych", tutaj dostępne są informacje jak przygotować projekt:

https://www.dropbox.com/sh/lexp03zbxmgyvpq/AAAPkCmvLNYc-sbaY2vrvitQa?dl=0

 

W razie problemów służę pomocą w przygotowaniu projektu graficznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A w jakiej formie ma to być przygotowane: cdr, pdf, eps, ai…? Z separacjami czy bez?

 

 

 

Dla wszystkich którzy wyrazili chęć nabycia kapsli "firmowych", tutaj dostępne są informacje jak przygotować projekt: https://www.dropbox....aY2vrvitQa?dl=0
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w jakiej formie ma to być przygotowane: cdr, pdf, eps, ai…? Z separacjami czy bez?

 

 

Dla wszystkich którzy wyrazili chęć nabycia kapsli "firmowych", tutaj dostępne są informacje jak przygotować projekt: https://www.dropbox....aY2vrvitQa?dl=0

Mi nie chodziło o wymiary w jakich trzeba się zmieścić ale o format pliku z projektem.

Ten link jest mi znany.

Jest tam info o formacie pliku - oglądając stronę z tableta czegoś takiego nie widzę. Jeśli czegczegoś takiego nie ma ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chciałbym wykorzystać ten sam projekt graficzny, ale np. połowę zamówienia zrobić na białych kapslach i połowę na czarnych to też nie da się tego połączyć? Np. 500 białych i 500 czarnych z tą samą grafiką, czyli łącznie 1000 kapsli/100zł. Podstawowym sposobem rozróżniania u mnie butelek są do tej pory kolory kapsli więc chciałbym mieć chociaż dwa różne kolory, a wydawanie więcej niż 100 zł w tej chwili na kapsle odpada.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Jest ktoś w stanie przekonwertować plik Ilustratora (ai) na Corela (wersja max 14)??

Próbuję plik otworzyć i dostaję komunikat:

 

Importowany plik jest skompresowany. Aby zaimportować ten plik, należy go zapisać bez kompresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest jedna i niepodważalna: min. zamówienie to 1000 kapsli.

Jeśli chcesz 2 różne wzory to zamawiasz 2000szt inaczej sie nie da

 

A jeżeli chciałbym wykorzystać ten sam projekt graficzny, ale np. połowę zamówienia zrobić na białych kapslach i połowę na czarnych to też nie da się tego połączyć? Np. 500 białych i 500 czarnych z tą samą grafiką, czyli łącznie 1000 kapsli/100zł. Podstawowym sposobem rozróżniania u mnie butelek są do tej pory kolory kapsli więc chciałbym mieć chociaż dwa różne kolory, a wydawanie więcej niż 100 zł w tej chwili na kapsle odpada.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta jest aktualna cały czas czy tylko do początku października? pewnie bym się skusił na 1000 sztuk, ale w późniejszym terminie

 

oferta jest ważna gdzieś do poły października, bo końcem miesiąca będzie dopiero puszczana produkcja, tak więc czasu jeszcze masz trochę ;)

 

 

Otwórz i Import do istniejącego. W X6 otwarł, ale mam go zablokowanego.

 

Do dropboxa dodałem wersję dla starszych wersji programów - daj znać czy działa. jak nie to będziemy szukać innego wyjścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.