Skocz do zawartości

Kapsle z własnym nadrukiem


Nomad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Tak. Czekamy (no chyba, że ktoś już stracił nadzieję, na pozytywne zakończenie tematu). Ze swojej strony mogę tylko przeprosić za zrobienie nadziei, no ale naprawdę nie mam żadnego wpływu na przyśpieszenie tematu. 

Reasumując - jak tylko dostanę info od producenta to niezwłocznie wszystkich zainteresowanych powiadiomię.

 

ps. Dla tych co obchodzą: Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. A dla wszystkich: Samych udanych warek w 2016 roku!  :beer: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Tak. Czekamy (no chyba, że ktoś już stracił nadzieję, na pozytywne zakończenie tematu). Ze swojej strony mogę tylko przeprosić za zrobienie nadziei, no ale naprawdę nie mam żadnego wpływu na przyśpieszenie tematu. 

Reasumując - jak tylko dostanę info od producenta to niezwłocznie wszystkich zainteresowanych powiadiomię.

 

Hej Maciek wiesz coś może w temacie? Może warto się przypomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale z akcji jeden wielki CH*J. Wykonawca się wycofał, tak więc ja nie mam nic do gadania :/

ps. Też mi szkoda, bo fajnie było by mieć własne kapsle. No ale cóż zrobić... chyba nadal kapslować "golasami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem (telefonicznie), znalazł za mało chętnych, żeby móc zrealizować zamówienie :(

Nie powiedział niestety jaka jest min. wartość zamówienia (ja miałem chętnych na jakieś. 60 tys. sztuk - jak widać za mało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przesyłam ofertę na zadruk na kapslach 26-29 mm (tampondruk)

cena dla 1000 sztuk (nadruk bez kapsla) -   0,10 zł za szt. za kolor.
cena dla 20000 sztuk (nadruk bez kapsla) -   0,05 zł za szt. za kolor
przyrząd 40 zł za kolor
wysyłka około 20 zł
czas wykonania zlecenia uzależniony od ilości kapsli (od 3 do 5 dni roboczych)
ceny netto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale z akcji jeden wielki CH*J. Wykonawca się wycofał, tak więc ja nie mam nic do gadania :/

ps. Też mi szkoda, bo fajnie było by mieć własne kapsle. No ale cóż zrobić... chyba nadal kapslować "golasami" :)

witam, przyjmiemy zlecenie nadruku na kapsach, maksymalnie dwa kolory. Juz od ilości 1000 szt. 

dopracujemy projekt.

Mozemy tez zamówić kapsle we własnym zakresie.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr tel. 606 687 645, 792 054 777 lub na mail: biuro@galdekor.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Sam poszukiwałem sposobu na własne kapsle i problem rozwiązałem. Jestem posiadaczem plotera laserowego i graweruje sobie kapsle :) Nie robiłem duzych nakładów - tylko własne potrzeby. Jeżeli jednak ktoś jest zainteresowany to jestem w stanie zrobić małe nakłady w jednym kolorze - grawerka za ok 60 zł z kapslami za 100 szt. Im więcej tym taniej oczywiście. Może kogoś to zainteresuje. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.