Skocz do zawartości

Czym się zajmujecie na codzień?


Wo_Man

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Ja przez lat 10 robiłem gitary głównie dla metalowej braci, potem foto, teraz dyryguję zespołem ludzi w typowym przemyśle metalowym - projektowanie i produkcja wymienników ciepła różnej maści. Po pracy dłubanie, konstruowanie, trochę elektronika, niedługo zaczynam kurs na skoczka spadochronowego, to tak w wielkim skrócie :-)

Pozdrawliaju :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez lat 10 robiłem gitary głównie dla metalowej braci, potem foto, teraz dyryguję zespołem ludzi w typowym przemyśle metalowym - projektowanie i produkcja wymienników ciepła różnej maści. Po pracy dłubanie, konstruowanie, trochę elektronika, niedługo zaczynam kurs na skoczka spadochronowego, to tak w wielkim skrócie :-)

Pozdrawliaju :-)

Czyż byś pracował w Secespolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem być pilotem ale lekarz powiedział, że latać to ja mogę tylko jako pasażer  ;)  Zostałem mechanikiem okrętowym. I bujam się po morzach i oceanach od dziesięciu lat. Teraz odliczam godziny ostatniej wachty. Za kilka godzin wysiadka, podróż do domu i kilka tygodni wolnego. Pozdrowienia z Gujany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bujam się po morzach i oceanach od dziesięciu lat. Teraz odliczam godziny ostatniej wachty. Za kilka godzin wysiadka, podróż do domu i kilka tygodni wolnego. Pozdrowienia z Gujany. 
 

Zazdroszczę Ci wpadnij poopowiadać na OSOTT http://www.travelbit.pl/osott/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadać niestety nie ma o czym. Ja zwiedzam tylko porty i lotniska. Dzisiaj marynarzowanie to nie to co kiedyś, przynajmniej w moim wypadku.

Edytowane przez buk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez lat 10 robiłem gitary głównie dla metalowej braci,

Jak kolega kumaty to do Banja 6 strun potrzebuje założyć wzmaczniacz.

Z wykształcenia tokarz narzędziowy. Z praktyki handlowiec artykułami hydraulicznymi, z zamiłowania amatorski muzyk, motocyklista i jeszcze pare innych hobbi

Sardinia and Corse - sailing and singing in Porto Cervo - YouTube Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z praktyki handlowiec artykułami hydraulicznymi

 

Polecam sklep tego Pana. Choć sprzedał mi niepasujące króćce (które to później mogłem zwrócić bez żadnego problemu), to na dodatek jako jedyny w okolicy sprzedaje każdy rodzaj rurki miedzianej na kawałki. Jeszcze mi dał dwa piwa :)

Edytowane przez ElGreco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja przez lat 10 robiłem gitary głównie dla metalowej braci,

Jak kolega kumaty to do Banja 6 strun potrzebuje założyć wzmaczniacz.

Z wykształcenia tokarz narzędziowy. Z praktyki handlowiec artykułami hydraulicznymi, z zamiłowania amatorski muzyk, motocyklista i jeszcze pare innych hobbi

Sardinia and Corse - sailing and singing in Porto Cervo - YouTube

 

 

 

Dobrze jest trochę zmieniać zawody, żeby nie było nudno :-). Do banjo najlepiej wstawić mikrofon i dalej kablem do dobrego wzmacniacza akustycznego lub git. basowej. Można pokombinować z przetwornikami piezo ale wymaga to dużo zabawy szczególnie w z wyrównoważeniem głośności poszczególnych strun - wiem, bo wstawiałem :-). Dobrej klasy lavalier jak np. AKG C411 spokojnie załatwi sprawę (koszt ok. 500 zł ) :-). Ja kiedyś pewnemu znanemu gitarnikowi wstawiałem do banjo jakiegoś Beyerdynamica, ale nie pamiętam jaki to był model, też ładnie grało to, ale osobiście bardziej preferuję AKG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

 

Urząd Skarbowy bardziej się kojarzy z zabieraniem cudzych pieniędzy :D

Bardzo sluszna uwaga :)

 

 

Ale co w tym niestosownego. Taki ma profil. Zabiera innym, by część dać innym. Nie dziś to wymyślono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Urząd Skarbowy bardziej się kojarzy z zabieraniem cudzych pieniędzy :D

Bardzo sluszna uwaga :)

 

 

Ale co w tym niestosownego. Taki ma profil. Zabiera innym, by część dać innym. Nie dziś to wymyślono.

 

Hmmm... Ciezko mi sie do tego ustosunkowac, bo zapomnialem juz, czego rozmowa dotyczyla... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.