Skocz do zawartości

XIV Konkurs Piw Domowych PSPD 2016


BuDeX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o to, czy sposób warzenia będzie zgodny ze stylem, tylko czy efekt organoleptyczny będzie zgodny ze stylem.

​Mam rauchbeera tylko na słodzie wędzonym, w więc dość jasnego, więc nadaje się do tego eksperymentu. A warzyć specjalnie coś co może nie wyjść prawdę mówiąc mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako malkontent pragnę zauważyć że sytuacja powtarza się co roku. Ogłaszamy kategorie a potem się martwimy opisem. W najbardziej prestiżowym konkursie w kraju reguły powinny być jasno określone od samego momentu ogłoszenia kategorii, a nie bo później się dorobi! Czy nie warto zacząć wymyślać style i opisy na następny konkurs przed ogłoszeniem tegorocznego? Jak czytam że Porter bałtycki to amerykański ale , to jasny chuj mnie trafia ( specjalnie nie wykropkowałem przekleństwa!!!) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak czytam że Porter bałtycki to amerykański ale , to jasny chuj mnie trafia ( specjalnie nie wykropkowałem przekleństwa!!!) .

W którym miejscu coś takiego przeczytałeś?

 

Tutaj.

Trzeba poczekać na opisy bo ja wątpliwości mam więcej np. czy imperial porter może być chmielony amerykańcami, itp.

Dokładnie też czekam na info czy Imperial Porter może mieć aromat amerykańców

  

Z tą kategorią Imperial Baltic Porter to się ktoś lekko rozpędził. Imperialny Porter z założenia jest górnej, a Bałtycki dolnej fermentacji. Czy dolniaki też będą dopuszczone ? Niema jeszcze opisu szczegółowego ?

Zresztą wystarczy przeczytać wątek na spokojnie od początku i okazuje się że minimum 50% postów to pytania o opis, pośrednio czy bezpośrednio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.