Jump to content

Pozdrowienia z Warszawy! :)


michalr

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

Nazywam się Michał, mam 29 lat i mieszkam w Warszawie. Piwowarstwem domowym zainteresowałem się już jakiś czas temu (2,5 roku), własne piwo warzę już od około 2 lat i na pewno nieprędko mi się to znudzi!

 

Do tej pory na forum byłem zupełnie niewidoczny, chociaż czasem je przeglądałem. W tej chwili postanowiłem to zmienić :) Wracam do warzenia po kliku miesiącach przerwy (spowodowanych powiększeniem rodziny) i jest to dobry moment, żeby zacząć dzielić się własnymi przemyśleniami (i problemami napotkanymi podczas warzenia ;)). Spodziewajcie się (wielu) pytań ode mnie na forum...

 

Co mnie wyróżnia? Jestem na diecie bezglutenowej (kwestia zdrowia, nie wyboru), więc piwo sklepowe piję w mocno ograniczonej ilości. Do piwa które sam warzę dodaję Clarity Ferm co sprawia, że glutenu jest w nim sporo mniej, unikam piw pszenicznych itp. Podjąłem 2 próby uwarzenia piwa ze słodu gryczanego (pierwsza zakończyła się porażką, druga mega katastrofą ;)). Na pewno będę dalej badał temat alternatywnych składników i postaram się to wszystko tutaj opisać, może przyda się to nie tylko mnie.

 

Pozdrawiam wszystkich! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.