Jump to content

Warszawa, Profesjonalne szkolenia sensoryczne


Paweł Leszczyński

Recommended Posts

Zapraszamy na cykl profesjonalnych szkoleń sensorycznych organizowanych przez Mazowiecki Oddział Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Na szkoleniach, z których każde składa się z 5 oddzielnych spotkań, będziemy zajmowali się ośmioma różnymi związkami aromatyczno-smakowymi. Poza częścią praktyczną będzie też dużo teorii – wykład na temat sztuki degustacji, działania zmysłów smaku i zapachu, pogadanka o tym, jak należy mówić o piwie.

Cechy piwa degustujemy ze szkła, objętość ok. 50 ml, stężenie na poziomie x3 (potrójny próg wyczuwalności) + jedna próbka w dużym naczyniu. Piwem bazowym będzie Królewskie. Każdy z aromatów zostanie dogłębnie omówiony, uczestnicy dostaną też handouty ze szczegółowymi informacjami do utrwalenia.

 

Każde pełne szkolenie to ok. 20 godzin wykładów i sensoryki. Ze względu na koszt wykład organizowany będzie raz na kwartał.

 

Można wziąć udział w jednym szkoleniu lub w całej serii. Ilość miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność wpłat. Każde szkolenie potrwa około 3-4 godzin, po szkoleniu można prowadzić samochód.

 

Szkolenie poprowadzi Paweł Leszczyński, autor ksiązki „Opis cech sensorycznych piwa”. Na co dzień specjalista od piwa w multitapie Kufle i Kapsle, prezes Mazowieckiego Oddziału i członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych, certyfikowany sędzia piwny, współorganizator Warszawskiego Festiwalu Piwa i Warszawskiego Konkursu Piw Domowych.

 

Szczegóły: http://degustacjepiwa.pl/profesjonalne-szkolenia-sensoryczne/

FB: Profesjonalne szkolenia sensoryczne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.