Skocz do zawartości

12 marca 2016 - V Międzynarodowy Konkurs Piw Domowych - Węgry


e-prezes

Rekomendowane odpowiedzi

Węgierskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych (ELSŐ MAGYAR HÁZISÖRFŐZŐ EGYESÜLET) organizuje 12 marca V Międzynarodowy Konkurs Piw Domowych w następujących kategoriach (wg specyfikacji BJCP 2008, poza wyjątkami):

 

1. Schwarzbier (4C)
2. Mild (11A)
3. American IPA (14B)
4. Roggenbier (German Rye Beer) (15D)
5. Classic Rauchbier (22A)
6. BELGIAN STRONG ALE (18)
7. Gose (BJCP2015: 27 historyczne piwo)
8. piwo Gerilla (dowolna kategoria BJCP) - mniemam, że chodzi tu o piwa kontraktowe, które zostały uwarzone gościnnie przez piwowara domowego w fizycznych browarach i były dostępne na rynku.

 

Rejestracja na stronie competition.elsosor.hu od 1 lutego 2016 08:00 do 27 lutego 2016 do 20:00

I piwa od 29 lutego 2016 do 10 marca dostarczone na adres podany po rejestracji. Piwowar może zgłosić po jednym piwie w danej kategorii. 3 butelki 0,5 litra lub 5 butelek 0,33 litra. Bez etykiet a informacja o piwie może być umieszczona na kartce przytwierdzonej recepturką. Opłata wynosi 1400 forintów/piwo lub 8000 forintów za komplet.

 

Reszta zasad dostępnych tutaj: (po węgiersku ;()

 

Mam nadzieję, że niczego nie przekręciłem. :)

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ktoś z PL wysyłał piwo na ten konkurs?Ja wysłałem z kolegą kilka dni przed konkursem i nie dostalismy żadnego potwierdzenia że piwa zostały przyjęte. Poza tym w ogóle nie ma nas na listach z wynikami..Zawsze paczka mogła nie dojść lub nastapiła jakaś inna przyczyna ale zastanawia mnie fakt że na listach są sami Węgrzy a przecież konkurs był "International".Poza tym co roku tam nasi startowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Piszcie z prośbą o pełną listę. Jeśli nie będzie Was na liście to pewnie piwa nie dotarły. Chętnie dowiem się jak poszło, bo dotychczas nie było zadnych większych problemów i nasi zajmowali podium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.