Skocz do zawartości

20.03.2016 - III Łódzki Konkurs Piw Domowych


Mateusz Papiernik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mało co nie dostałem zawału czytając wyniki konkursu. Nie spodziewałem się pierwszego miejsca :-)

Niestety nie mogłem się osobiście zjawić na targach ponieważ byłem w pracy do 19 :-(

 

Domyślam się, że to za tobą się znalazłem :) Gratulacje wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mało co nie dostałem zawału czytając wyniki konkursu. Nie spodziewałem się pierwszego miejsca :-)

Niestety nie mogłem się osobiście zjawić na targach ponieważ byłem w pracy do 19 :-(

 

Domyślam się, że to za tobą się znalazłem :) Gratulacje wszystkim :)

 

Na to wygląda :-)

Też gratuluje wszystkim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i wzajemnie ;)

Nie, nie spodziewałem się jakiegokolwiek sukcesu bo to pierwszy konkurs, a z Lublina do Łodzi jest kawałek drogi ;).

Ja też się nie spodziewałem takiego sukcesu, chociaż piwo wydawało się bardzo dobre. Niestety musiałem być w pracy i nie dotarłem do Łodzi.

Może wymienimy się butelkami??

Edytowane przez sebaal123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciliśmy prezentację z targów, jest tam m.in. właśnie ta statystyka - liczby powyżej są prawidłowe :)

http://www.slideshare.net/mateuszpapiernik/iii-dzki-konkurs-piw-domowych

 

Metryczki mamy już gotowe w dwóch kategoriach, czekamy na jeszcze jedną. Jeśli nic nam nie stanie na przeszkodzie, powinniśmy do końca tygodnia lub na początku kolejnego mieć rozesłany komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciliśmy prezentację z targów, jest tam m.in. właśnie ta statystyka - liczby powyżej są prawidłowe :)

http://www.slideshare.net/mateuszpapiernik/iii-dzki-konkurs-piw-domowych

 

Metryczki mamy już gotowe w dwóch kategoriach, czekamy na jeszcze jedną. Jeśli nic nam nie stanie na przeszkodzie, powinniśmy do końca tygodnia lub na początku kolejnego mieć rozesłany komplet.

A jak wygląda odbiór dyplomów czy ewentualnie nagród? Pytam bo nigdy nie nie byłem w podobnej sytuacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gratulacje dla wszystkich laureatów , a także dla wszystkich, którzy zdecydowali się wystartować w konkursie. Zgodnie z ustaleniami każdy laureat z poszczególnych kategorii może odbyć staż w Browarze Bierhalle Manufaktura. Polegał on będzie na spędzeniu całej zmiany w pracy z piwowarami podczas gotowania warki. W związku z tym, że produkcje piwa wykonujemy niemalże na bieżąco nie jestem w stanie przedstawić Wam jakiegoś planu gotowania. Dlatego też jeśli ktoś będzie zainteresowany taką wizytą proszę o kontakt do mnie przez priv.

P.S. Medale dla laureatów, którzy nie mogli ich odebrać osobiście będą wysłane kurierem/pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam, że lista laureatów z danymi adresowymi została przekazana Prezesowi ŁOT PSPD, który zajmie się wysyłką medali, a także przekaże listę laureatów i finalistów wszystkim sponsorom.

 

Wszyscy laureaci mogą się również śmiało kontaktować bezpośrednio ze sponsorami celem odbioru nagród, by uniknąć niepotrzebnego głuchego telefonu. :) Wysyłki nagród rzeczowych będą realizowane bezpośrednio przez sponsorów, podobnie jak realizacja kuponów rabatowych i kont premium :)

 

W razie jakichkolwiek nagrodowych pytań, również dotyczących możliwości uwarzenia zwycięskich piw i wizyty w Browarze Staropolskim, lub wszelkich wątpliwości proszę o bezpośredni kontakt z lodzki@pspd.org.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też dostałem konto jak na razie. Dostałem maila, że medale będą wysyłane w następnym tygodniu.

 

Dla jasności, nie spinam się czy coś, tylko po prostu byłem ciekaw, czy moja przesyłka gdzieś zaginęła czy jak :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Upewniłem się u naszego zarządu, że na pewno wszystkie dane o zwycięzcach zostały przekazane do wszystkich sponsorów. W międzyczasie Brewness wrzuciło na swoim profilu na Facebooku prośbę o kontakt. Otrzymałem też informację od Bromaniaka, że będą wdzięczni za kontakt w sprawie wysyłek.

 

Sądzę, że najrozsądniejszym wyjściem, jeżeli sponsorzy sami nie skontaktowali się jeszcze w temacie odbioru nagród, napisanie do nich i powołanie się na wyniki konkursu :)

 

Prezesa ŁOT o jak najszybszą wysyłkę medali i nagród z Piwoszarni, za które jest odpowiedzialny - ale wszystkie wątpliwości dotyczące pozostałych nagród, m.in. w Browarze Staropolskim i Bierhalle, sam Prezes na pewno rozwieje.

 

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.