Jump to content

Stempelek do kapsli z kija od szczotki i kawałka gumy


Matros

Recommended Posts

Witam, chciałbym podrzucić pomysł osobom które lubią sobie w wolnej chwili podłubać dla zabicia czasu. Z kawałka kija o średnicy jeśli dobrze pamiętam 26 mm zrobiłem mały uchwyt do swojego stempelka. Gumę wyciąłem również na wymiar no i narysowałem na nim kotwice i zacząłem wycinać nożykiem kształt, jej średnica wynosi jakoś 23 mm więc powinna być akurat na kapsel. Niestety nie jestem w stanie tego teraz sprawdzić bo akurat jeszcze 2 tygodnie w pracy jestem i ani jednej butelki z kapslem. MIałbym jednak pytanie. Czy ktoś korzystał może z podobnego rozwiązania i jakiej farby lub tuszu używał??

Jeśli ktoś byłby chętny mogę zrobić kilka stempli na próbę z wybranym logo ( jeśli poziom trudności nie będzie zbyt wielki :) ) i za przysłowiowe piwko podesłać do przetestowania.

 

 

post-15762-0-54629200-1455910312_thumb.jpg

post-15762-0-65864800-1455910362_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gasisz chłopaka a chciał dobrze i ambitnie :) ale fakt, szkoda twojej pracy, watek jest, gumką wycinania maszynowo z projektu to jakieś 3zł i trzonek drewniany lub plastikowy jakieś 6zl, jedynie tusze do metalu to jakiś 40zl... No ale ktoś używał uniwersalnych i mówił, że też dają radę

Link to comment
Share on other sites

Sugerowałem się tematem działu "zrób to sam" , a nie "kup to sam" ;p. Taki już urok pracy na statku, szukasz zajęcia żeby czas szybciej leciał . Dzięki za info, poszukam tych tuszy na necie, no i dyszka zaoszczędzona, będzie na surowce ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.