Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do organizatora, żeby zajrzał do tematu.

 

Jeśli z jakiegokoliwek konkursu nie dostaliście metryczki (a np organizator twierdzi, że już rozesłane, albo minęło już dużo czasu) piszcie o tym do organizatorów. Można spróbować też na forum (wielu zagląda). Jeśli wszystko inne zawiedzie i nie ma kontaktu - zawsze możecie napisac maila na puchar@pspd.org.pl - będziemy interweniować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie dostał metryczki to możliwe, że adres e-mail został niewyraźnie zapisany lub błędnie wprowadzony i po prostu nie doszedł do odbiorcy. Kto nie dostał metryczki proszę o kontakt jaka kategoria i czy to eliminacje czy finał - daniel.duda@o2.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

U mnie też echo mimo wysłania maila już daaawno temu.


 

Podbijam temat, czy metryczki zostały wysłane?bo ja swojej nadal nie mam!!!

pisałeś do Daniela Dudy (daniel.duda@o2.pl) w tej sprawie?

 

Tak, dokładnie 2 tygodnie temu - 14.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisałem Wam w mailach. Jeden z sędziów (piwowar jednego z browarów kontraktowych) nie wywiązał się z opracowania metryczek (Polskie Ale).

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Nie mam na niego wpływu. Może komisja sędziowska coś z tym zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety, mimo wielu prób i masy dobrych chęci, nie udało mi się nic wskórać w sprawie metryczek z Polskiego Ale.

Musimy pogodzić się z tym, że piwowarzy nie otrzymają opinii panelu sędziowskiego o swoim piwie.

 

Sędzią odpowiedzialnym za zaistniałą sytuację jest Adam Czogalla. Za niewywiązanie się z obowiązków sędziowskich, Adam został karnie zdegradowany do najniższej rangi sędziowskiej (V - sędzia początkujący).

 

Wszystkich poszkodowanych w tej sprawie chciałbym w imieniu sędziów serdecznie przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.