Skocz do zawartości

Spotkania w Rybniku


Tomasst

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam wszystkim.

Czy są tu u nas jacyś browarnicy Rybniccy, którzy spotykają się, żeby wymienić się spostrzeżeniami?

Z chęcią przyniósłbym pół skrzynki  American amber ale na mozaice do powybrzydzania :)

Edytowane przez Tomasst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Znam jednego. Ja osobiście studiuję za granicą ale często bywam w Rybniku (żona) więc kiedyś można by się umówić na jedno lub dwa. Ogólnie to w Rybniku kiepsko :P. Ciężko nawet znaleźć sklep z dużym wyborem piw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zpraszamy na spotkania piwowarów domowych do Jastrzębia.Następne robimy w połowie maja.

Obserwujcie wątek Jastrzębskiej Akcji Piwowarskiej na piwo.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj RISa BA z Doctor brew

 

Gdzie jeszcze na świętach jak byłem i wypytywałem (nie na forum) to nikt nie był mi w stanie wskazać dobrego miejsca? Aż mi się smutno zrobiło, że mnie nie ma :( a w internetach nie mogłem obczaić gdzie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Cześć wszystkim z Rybnika i nie tylko, mam nadzieje, że będzie nas więcej bo Rybnik to jakaś pustynia chyba :P

 

A co do sklepu z ciekawszym piwem, to jeśli jeszcze nie byliście, to polecam Alkoholowe Maszkety na Wyzwolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pozdrawiam Was z Rydułtów. Piwowarów w Rybniku trochę jest kilku bardzo doświadczonych faktycznie, że warto się spotkać, poznać, wymienić się doświadczenieniem i wspólnie zdegustować swoich piw. Co jakiś czas organizujemy pokazy warzenia piwa. W listopadzie planujemy kolejny pokaz tym razem w Rydułtowskiej restauracji Willa

Dobrym miejscem na spotkanie może być Geszynk w każdy wtorek piwa kraftowe są po 7PLN. W Geszynku prawdopodobnie działa piwny depozyt  http://www.piwo.org/topic/21067-piwny-depozyt-rybnik-geszynk    

Do zobaczenia przy piwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tam coś kupić do warzenia?

Nie, ale sporo jak na Rybnik kraftów. Uczciwie trzeba przyznać, że pracuję w tym sklepie, ale nie jest mój, także nie traktujcie tego jako reklamy, po prostu staram się żeby jakieś rozsądne rzeczy na półce stały :)

 

Cześć

Pozdrawiam Was z Rydułtów. Piwowarów w Rybniku trochę jest kilku bardzo doświadczonych faktycznie, że warto się spotkać, poznać, wymienić się doświadczenieniem i wspólnie zdegustować swoich piw. Co jakiś czas organizujemy pokazy warzenia piwa. W listopadzie planujemy kolejny pokaz tym razem w Rydułtowskiej restauracji Willa

Dobrym miejscem na spotkanie może być Geszynk w każdy wtorek piwa kraftowe są po 7PLN. W Geszynku prawdopodobnie działa piwny depozyt  http://www.piwo.org/topic/21067-piwny-depozyt-rybnik-geszynk    

Do zobaczenia przy piwie

Jak będzie już termin warzenia to wrzuć linka do wydarzenia albo tematu w tym wątku.

Co do depozytu to na pewno działa, chociaż raczej trzeba by napisać "działa" bo już tam sporo czasu leży chyba z 5 moich piw i nic więcej, także sprężcie się w sezonie żeby to ruszyło :P

Edytowane przez majk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.