Jump to content

Niekompletna dostawa zamówienia


kamilg20

Recommended Posts

Cześć! Czy zdarzyło się Wam kiedykolwiek, że wasze zamówienie złożone w sklepie piwowarskim nie doszło w całości? Mam na myśli, że czegoś w paczce brakowało, co było na paragonie. Ja właśnie miałem ostatnio taki przypadek. Otwieram paczkę - niby wszystko ok. Na drugi dzień zabieram się do zacierania i nie mogę znaleźć pszenicznego. Zamawiałem też pszeniczny grodziski (i kilka innych) i pewnie stąd wzięła się pomyłka przy kompletowaniu i zapomnieli wrzucić zwykłego pszenicznego. Zadzwoniłem do sklepu i bez problemu zaproponowali dosłanie słodu lub kupon rabatowy o równowartości brakującego towaru plus darmowa jedna wysyłka. Poza tym, że ratowałem się przy zacieraniu płatkami pszennymi, to jestem zadowolony z postawy sklepu. Nie chcę pisać o jaki dokładnie chodzi, powiem tylko, że to jeden z kilku najbardziej znanych wśród piwowarów.

Mieliście podobną historię?

Link to comment
Share on other sites

Jest sporo takich historii tutaj: http://www.piwo.org/forum/13-sklepy-dla-piwowarów-domowych/

Pomyłki się zdarzają a postawa sklepu bardzo dobra, myślę, że warto wymienić co to za sklep, gdyż to plus dla nich.

W sumie masz rację. Można napisać. Mam tylko nadzieję, że bywają tu tylko osoby uczciwe i nikt nie będzie chciał tego wykorzystać :)

Chodzi o Twój Browar.

Edited by kamilg20
Link to comment
Share on other sites

Miałem podobna sytuację z Piwodziejem. Dosłali z naddatkiem. Pomyłki mogą się zdarzyć, ale grunt to nie robić z tego afery i wszystko ze sklepem na spokojnie wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

Zdarza się. Trzeba brać poprawkę na specyfikę tych zakupów. Na ogół w sklepach internetowych kupuję 1, 3 czy 5 rzeczy. Kompletując zamówienie na kilka piw praktycznie nie schodzę poniżej 20 pozycji w jednym zamówieniu.

Link to comment
Share on other sites

A ja miałem z TB połamane fermentory. Pomyłka raczej kuriera. Nie mniej jednak sklep zachował się bardzo ładnie i przysłał nowe bez problemu :).

Ototo u mnie dokładnie to samo :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.