Skocz do zawartości

Witam szanowne grono piwowarek i piwowarów...


no name

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam wszystkich serdecznie. Jak to mówią: „kiedyś musi być ten pierwszy raz” a w tym przypadku post.

 

Na imię mi Krzysztof, mam za sobą 36 wiosen a mieszkam sobie w Rawiczu (w tym z dużym więzieniem :) ). Przygoda z domowym piwkiem zaczęła się u mnie dość spontanicznie, a mianowicie od moich klientów. Prowadzę sklepik , w którym między innymi można kupić sobie garnek. Przy którejś sprzedaży gara 30 litrowego zażartowałem do klienta, że chyba zjazd rodzinny organizuje a gar na bigos bierze,  a on na to że na zupę ale chmielową. No i gadka się zaczęła  co jak i dlaczego. Po jakimś czasie przyniósł mi na spróbowanie swój wyrób i od tamtej pory załapałem bakcyla. Cztery warki z  brew-kitu już za mną. Część sprzętu już mam, w najbliższym czasie planowany zakup chłodnicy i refraktometru. Mimo, że jakąś tam wiedzę posiadam głównie z tego forum jak i blogu Kopyra nie ukrywam, że mam stracha przed swoją pierwszą  własnoręcznie uwarzoną warką. Mam tylko nadzieję, że nie trzeba będzie obciążać moimi wyrobami miejscowej oczyszczalni ścieków. Więc proszę trzymać za mnie kciuki i do następnego przeczytania (nie ukrywam, że lista pytań jest już przygotowana) a być może zobaczenia. Pozdrawiam idę dalej czytać…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.