Skocz do zawartości

Zamiennik dla Desprej


Gawron

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam małe pytanie. Poszukiwałem dzisiaj, z marnym skutkiem u mnie w mieście Despreju. Mam pytanie, czy można go zastąpić środkami o nazwie Bacticid, lub Aerodesin. Takie dwa mam dostępne na miejscu.

 

Składy: 

Bacticid

Ethanol 72%,

 

Aerodesin

  • 1-propanol 32,5g;
  • etanol 18g;
  • aldehyd glutarowy 0,1 g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na allegro 49zł za .... 5l 70% :D a nawet i taniej . Czyżby ktoś w Google ma bana ?

Na alledrogo można sprzedawać alkohol?

 

no faktycznie zbanowali :roll:  .  To pomogę , trzeba być uczynnym w takiej sytuacji  ;)  . http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=+SPIRYTUS&bmatch=base-relevance-nigel-zdr-1-3-0613

Edytowane przez czeburaszka710
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupić alkohol izopropylowy (dostępny wszędzie, nawet na allegro) i sporządzić roztwór 70% z wodą, i gotowe.
za dużo kombinowania. Z wysyłkami nie wyjdzie wcale taniej, a jeszcze atomizer trzeba by zakupić. Wezmę Bacticid.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48zł z przesyłką kosztuje 5 litrów izopropanolu 99,9%,  to znaczy, że po zrobieniu roztworu mamy ok. 7150 ml środka do dezynfekcji, a atomizer to można wykorzystać taki od płynu do mycia okien itp. raczej w każdym domu się znajdzie.

 

Wychodzi 6,85zł za litr roztworu. Fakt, to drogo, lepiej kupować to samo za 22zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na ile czasu starczy Ci ten litr?, nie lepiej kupić więcej i taniej. Przy 5L nie szczypiesz się z ilością użyć  ;) .

 

Nie warto. Do puki człowiek sam się nie nauczy to nie będzie wiedział. Tak samo ja jeszcze do niedawna kupowałem oxi w sklepach browarniczych :D A jeżeli dana ilość środka wystarcza Gawronowi na tyle, że 22 zł ginie w kosztach warzenia to nie ma sensu przekownywać do swoich racji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.