Skocz do zawartości

O piwie przy piwie


nymons

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu piwo? :) Ile można o tym samym ;) Mam nadzieję, że nie przez maseczkę :)

Postaram się wpaść, nie na sto% bo zaczynam nową pracę i nie wiem o której skończę etc....

Mam jedną buteleczkę której powinien spróbować ktoś kto nie ma kataru siennego jak ja :)

Edytowane przez Rolnik Sam w Dolinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i za ostatnie, środowe spotkanie :)

 

Tym razem w pandemicznej porze ale ludzie w miarę dopisali, piw sporo.

Piwa różnorodne, dominowały lekkie (chwali się ;)), poziom piw z dużym rozstrzałem ale ogólnie dość przyzwoicie, a mi najbardziej podszedł Schwarzbier, FES, i jedno z owocowych, lekka APA z Sabro też było ok.

 

To do następnego, miejmy nadzieję, że nie nastąpią żadne nieprzewidziane komplikacje ;)

 

PS Może warto byłoby pomyśleć (zwłaszcza na cieplejsze miesiące) o jakiejś np lodówce turystycznej wypełnionej lodem, do podręcznego chłodzenia piw? :)

W takie upały dość szybko piwa się ogrzewają i mam wrażenie, że może niekoniecznie wszystkie piwa są degustowane w optymalnej temperaturze.

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dzięki i za wczorajsze spotkanie :)

Chyba mnie na OPPP prawie dwa lata nie było.

 

Ludzi sporo, piw jeszcze więcej, cały przekrój stylów, od Grodzisza, przez APY, IPY, Portery, belgię, dziką belgię, Koźlaki, piwa z wiśniami, kawą, po Braggoty, Barrel Aged i wymrażane Portery, większość piw na naprawdę przyzwoitym poziomie :)

 

A mi najbardziej podeszło Lambico-Saison, APA na Sabro, EisPorter, Ris z beczki i Koźlak z suską, spoko też były Rice IPA, Braggot, Blonde, Flandersik i Grodzisz.

 

To do następnego, może szybciej niż ostatnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dzięki i za ostatnie spotkanie :)

Tym razem ponad rok mnie nie było ;)

 

Piw sporo. w tym sporo laureatów ostatnich Mistrzostw, a mnie najbardziej smakowały Tmave, Tripel, Doppelbock i ABW, spoko też był Helles, Rauchpils i Ris BA.

 

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Trochę z opóźnieniem ale dzięki i za ostatnie spotkanie :)

 

Tym razem komeralniej ale można było posłuchać ciekawej prezentacji, spróbować kilka komercyjnych piw na podstawie receptur piwowarów domowych, a z piw uwarzonych w domu najbardziej mi podeszły Albae Cerevisiae, Framboise, Rauchbock i Saison.

 

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.