Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aczy grzałki do kega euro mogą być 2 kW ?

Oczywiście, że mogą.

Ja takie w jednej kadzi mam   :)

Kwestia mocy sterownika i bezpieczników.. 

 

 

 

pytam sprawka czy mogą być zamówione 2kW. Mój brak precyzji, widziałem takie grzały, zaraz, zaraz gdzie to było ?

Edytowane przez zielony07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale grzałki 2kW zniknęły z oferty...

Chyba, żę uzbieramy 40 grzalek 1750 i 40 grzałek 2000. Trochę to potrwa myślę. Dlatego razem z firmą zdecydowaliśmy się na wycofanie najmniej popularnych grzałek.

 

A teraz sprawa zamówienie... Bardzo przepraszam, że to piszę ale 

CZY TRUDNO ZROBIĆ PRZELEW I NAPISAĆ MAILA Z ADRESEM DO WYSYŁKI, NICKIEM I NUMEREM TELEFONU?

Ja wszystko rozumiem. Każdy jest zabiegany i ma swoje sprawy na głowie. Zrozumcie też mnie. Jestem sam a grzałek jest 50. 

Jeśli na całe zamówienia 17 osób nie dopełnia formalności jest to przynajmniej dziwne.

Czekam kolejny dzień na uzupełnienie informacji od pozostałych osób. Nie potrzebuje waszych adresów i nr telefonu aby wsiąść kredyt. 

Kurier przyjeżdża pod dom i nikogo nie zastaje. Wtedy dzwoni do mnie i mówi "Panie co ja mam zrobić z paczką?" 

Inna sprawa nie zawsze adres z przelewu zgadza się z adresem wysyłki, prawda?

 

Bardzo proszę o uzupełnienie informacji osoby, które nie dostały jeszcze paczki.

Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłem. Pozdrawiam z gorącego Berlina

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby, które zamówiły cos jeszcze jak FD czy obudowe muszą poczekac na wyciecie poniewaz laser ma duzo pracy 

jesli sie pali z grzalkami wysle najpierw je a pozniej dosle inne rzeczy 

 

Kolejne informacje odnośnie zamówienia:

- Kurier, który nie odebrał paczek stracił pracę...

- Paczki, które zostały wysłane przez weekend , wczoraj i dzisiaj zostaną odebrane w środę 

- DHL bardzo przeprasza

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wykonaliście uszczelnienia w swoich instalacjach? Czy uszczelki dostarczone wraz z grzałkami od Sprawka zniosą tak wysokie temperatury? Z tego co się orientowałem do uszczelniania kranów w kadziach wykorzystuje się uszczelki silikonowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaja sie wysmienicie...

Nic sie nie martw wsadz je od srodka i dokrec... 

 

Nie ma na forum jakiegos majstra od WWW? potrzebuje zrobic formularz zamowieniowy do grzalek. 

Nie moge czasami ogarnac ogromu zamówienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.