Skocz do zawartości

11 marca 2017 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, kameralne spotkanie zimowe


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z głosami niecierpliwych, którzy nie mogą doczekać się spotkania wiosennego, jest plan na kameralne 11 marca 2017.

 

Jak na poprzednich kameralnych: posiedzimy, skosztujemy jakieś piwa, może coś się upichci (pieczywa, serek, ...).

 

Żeby nie było zbyt leniwie, możemy zwiedzić Browar Opat w Broumovie. Widziałbym to tak:

- spotykamy się przy browarze około południa,

- dojazd we własnym zakresie,

- ceny i opcje zwiedzania macie tutaj: http://www.pivovarbroumov.cz/prohlidka_pl.html . Raczej bez degustacji - kierowcy.

- wracamy do Rzeczki, bawimy się do rana :)

 

 

Wszystko jest jeszcze do ustalenia, wycieczka będzie zależna od ilości chętnych (min. 8 osób).

 

Jeśli z jakichś względów Broumov nie wyjdzie, spotykamy się ok. 15-tej. Kto ma ochotę to może być i od rana!

... lub przyjechać już w piątek (proszę ustalać z Olą).

 

 

 

Kosztu pobytu jeszcze nie znam - Gospodarze bardzo zaganiani feriami, jak zimowiska się skończą, na spokojnie przekalkulują. 

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem:

- wieczorem pobawimy się mocniejszymi piwami, powiedzmy ponad 14°Blg

- kto ma w "piwniczce" i chce się dołączyć do zabawy, niech zabierze 2 butelki 0,5l (lub 1 litr w innych opakowaniach)

- na miejscu nie chwalimy się kto jakie piwo ma! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Żeby nie było zbyt leniwie, możemy zwiedzić Browar Opat w Broumovie. Widziałbym to tak: - spotykamy się przy browarze około południa, - dojazd we własnym zakresie,

A o której ew. w tym Opacie. Bo gdyż jak wiecie posiadam busa 9 osób i można by ew. z Rzeczki tylko o której?

Po co ma się męczyć 2-ch kierowców jak mogę tylko Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... Ot żeby się wpasować w czeskie klimaty
 

No to jestem w klimacie - utopence utopione ;) , może jeszcze uda się nakladany hermelin przygotować.

 

- - -

 

 

 

A o której ew. w tym Opacie. Bo gdyż jak wiecie posiadam busa 9 osób i można by ew. z Rzeczki tylko o której?

Czy i o której - będzie wiadomo w przyszłym tygodniu (jak właściciel Opata wróci z urlopu).

Tą część dogrywa Hubert (który mam nadzieję "uporządkuje kalendarz" i będzie mógł pojawić się na spotkaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie kadra kameruńskich saneczkarzy odpoczywa

 

a myślałam, że trenowałeś bobsleistów...

 

Bo gdyż jak wiecie posiadam busa 9 osób i można by ew. z Rzeczki tylko o której?

Po co ma się męczyć 2-ch kierowców jak mogę tylko Ja.

 

 

Z moich obliczeń wychodzi, że mamy już 10os., więc jakby co to my mamy 7os. Sharana do usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałam, że trenowałeś bobsleistów...

Też od zawsze słyszałem :P o bobsleistach.

 

Gdyby pochopnie wyciągać wnioski - nie spędzał czasu na treningach, ino na łajdactwie...

... ale OCZYWIŚCIE: nie wyciągajmy pochopnych wniosków!

 

 

 

Śniegowe atrakcje - zobaczymy co z aurą i się coś ustali.

 

- - -

 

Transport i inne szczegóły (np. czy chcemy w opcji z degustacją) ustalimy jak będzie już coś o ewentualnej wycieczce wiadomo.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Być w browarze i nie skosztować produktu to tak jak ???????

Owszem,

... ale: zwiedzanie Opata z degustacją "przerabialiśmy" przy Zimowych Impresjach Piwnych w 2011, chyba też w marcu. 

Degustacja zimnego piwa, w chłodnych murach browaru - większość opinii była typu: "przetrwajmy to" (mimo wybornych piw serwowanych osobiście przez Właściciela).

 

Także wybór należy do Was, wg mnie te kilka koron różnicy, można przeznaczyć na zakupy w lokalnej prodejni (a wybór jest przebogaty).

 

W nadchodzącym tygodniu powinno się już coś wyklarować, napiszę Wam i wspólnie ustalimy detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Także wybór należy do Was, wg mnie te kilka koron różnicy, można przeznaczyć na zakupy w lokalnej prodejni (a wybór jest przebogaty).

 

Mój szanowny tatuś mawiał. Pamiętaj synu nie płać za to, co w domu masz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

se zrób będziesz miał.

Jurek:

- se skosztujesz tych piw, 

- se sobie takie uwarzysz,

- se nam dasz pokosztować,

- (jeśli będą ochy i achy) sie zastanowisz, czy powiesz jak to zrobiłeś.

 

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w Opacie (wstępnie) zaklepany termin na 11.03.17

Hubert - dzięki za pomoc! (i organizuj się tak, żeby być tam z nami). :beer:

 

Potwierdzenie (obustronne) - na początku marca.

 

- - -

 

Pomyślałem, że przy okazji bytności w browarze, możemy spróbować kupić tam - słód wytwarzany metodą klepiskową. Używałem go jakiś czas temu, całkiem dobre piwa wychodziły.

 

Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie proszę ile ewnt. Jednostka to worek +/- 50 kg

Jak znane będzie zapotrzebowanie, ponegocjujemy cenę.

 

Z moich doświadczeń - żaden dla nich cel, ani interes z zabawą w kilka worków słodu.

Możemy jednak spróbować coś "wytargać" - dla urozmaicenia wyrobów z naszych Browarów. :beer:

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mamy w Opacie (wstępnie) zaklepany termin na 11.03.17 Hubert - dzięki za pomoc! (i organizuj się tak, żeby być tam z nami).   Potwierdzenie (obustronne) - na początku marca.

Fajnie :okey:   no i dzięki za organizację. 

 

 

Pomyślałem, że przy okazji bytności w browarze, możemy spróbować kupić tam - słód wytwarzany metodą klepiskową. Używałem go jakiś czas temu, całkiem dobre piwa wychodziły.   Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie proszę ile ewnt. Jednostka to worek +/- 50 kg

Chętnie bym urozmaicił bazę surowców, tylko gdzie ja taki worek w domu schowam? Domyślam się, że to w typie pilzneńskiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie proszę ile ewnt. Jednostka to worek +/- 50 kg

Jak znane będzie zapotrzebowanie, ponegocjujemy cenę.

 

Z moich doświadczeń - żaden dla nich cel, ani interes z zabawą w kilka worków słodu.

Możemy jednak spróbować coś "wytargać" - dla urozmaicenia wyrobów z naszych Browarów. :beer:

Kaczorro i Jerminka - Wchodzimy w to !!! (jedna jednostka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.