Jump to content

Bezprzewodowy termometr ThermoPro TP08

maciek1221

Recommended Posts

Siema,

zamówiłem sobie jakiś czas temu termometr ThermPro. Termometr zakupiłem w Chinach za 68zł na promocji od tego sprzedawcy https://www.aliexpress.com/item/ThermoPro-TP08-Wireless-Remote-Digital-Kitchen-Cooking-Thermometer-Dual-Probe-for-BBQ-Smoker-Grill-Oven-Monitors/32656103113.html?spm=2114.13010608.0.0.pHiyuT

W tym miejscu chciałbym wszystkim polecić ten termometr do naszych celów. Sonda jest gotowa do użycia, nie wymaga żadnych przeróbek.

Termometr posiada funkcję alarmu kiedy osiągnie określoną temperaturę, ma też timer. U mnie wskazania są bardzo dokładne, zasięg jest też fajny. Warzę w piwnicy, teraz siedzę na pierwszym piętrze i wszystko pracuje poprawnie.

Nie jest to reklama, jestem już długo na forum. Przerobiłem termometry DIY na ds18b20, specjalne termometry oraz ostatnio termometr na termoparze w multimetrze. Muszę powiedzieć, że ten bezprzewodowy termometr jest najlepszym jaki miałem, polecam zakup. Trzeba poczekać 3 tygodnie na paczkę, ale moim zdaniem za 70-100zł nie dostanie się nic lepszego.

Jak ktoś ma pytania co do działania czy funkcji to można pisać. Mogę też pomóc w sprowadzeniu jeżeli ktoś nie wie jak.

P.S.

Centralka tego termometru stanowi teraz moje centrum dowodzenia w trakcie warzenia - ustawiam temperaturę, czas i o wszystkim mam powiadomienie. Nie muszę już stać przy garnku i pilnować.

Edited by maciek1221

Nie wiem czy jest możliwość kalibracji, nie zagłębiałem sie az tak. Wrzatek to sto stopni. Sprawdzalem z dwoma innymi termometrami, które są dokładne i ma takie same wskazania.

Edit: nie ma kalibracji

Edited by maciek1221