Skocz do zawartości

23 września 2017 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie jesienne.


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, quhcik napisał:

Czy chodzi koledze o szklanki do piwa (na piwo)?

Jurek - szklanki, kufle, pokale.

Każde szkło będzie lepsze od plastikowych kubeczków - przecież nasze WYJĄTKOWE! piwa, nie mogą być serwowane w bEle czEm! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kaczorro napisał:

Nie tylo co nie chce co nie może. Do wczoraj nasz wyjazd wisiał na włosku i ..... skład PIKa baardzo bedzie okrojony czyli tylko ja i Mateusz :(:wallbash:. Miłosz zachorował nam wczoraj i Irmina zostaje z nim w domu. a co do odliczania

 

Tragedia.... Bez Dziadków, bez Irminki... słabo coś z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie żałuję, że nie mogłam być z Wami ;-( :wallbash:To są najfajniejsze dni w ciągu całego roku :( No ale cóż, mam nadzieję, że następnym razem będzie mi dane spotkać się z Wami :friends:

Cieszę się, że ciasto, piwo z herbatą i ogórki kiszone smakowały ;-) :D:drinks:

Pozdrawiam i do zobaczyska :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szara nudna rzeczywistość nastała :thumbdown:. Na jutro muszę się ogolić bo będę OBROŚNIONY !!!! (mamy kolejny hit spotkania). A co do kameralnego grudniowego to prosiłbym organizatorów o 9-10 grudzień. W pierwszy weekend grudnia mam zjazd i nie wiem nic na temat zajęć (od której do której, itp.). Jeżeli nie da rady to się jakoś dostosujemy.

Do zobaczyska przy kolejnym :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to dzięki za kolejne WSPANIAŁE spotkanie. Basiu twoje sery w domu tylko wyciągnąłem to mi wzięli i nie zjedli,  ZŻARLI mi je. Więc octu nawet nie wyciągałem, dopiero jak już byliśmy z żoną sami, dałem jej troszeczkę TROSZECZKĘ skosztować. Nie wiem jak to tam będzie u mnie z czasem w grudniu, ale biorę termin do kalendarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.