Skocz do zawartości

V Siedlecki Zlot Piwowarów Domowych 22.07.2017 Cicha Stanica Siedlce


Kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas imprezy zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy o piwie, nagrody przygotowali główni piwowarzy z zaprzyjaźnionych browarów rzemieślniczych.  Zapraszamy! ;)

A czy i ja będę mógł coś wygrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwość wymienić się piwami, ktoś z was planuje butelki, czy tylko degustacja na miejscu jest przewidziana? Siedlecki depozyt już nie działa

Edytowane przez abra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "ludzie z ulicy" tez będą mogli wejść na zlot? Zdaje się, że poprzednie edycje w Liwie były raczej zamknięte.

A czy nie jesteś piwowarem, skoro tu jesteś zarejestrowany ?

 

 

Będzie można degustować? Pytam, bo na stanicy kraftu już nie uświadczysz niestety.

Niestety kraft jeszcze do nich nie dotarł, chociaz mają piwo Nadbużańskie z Browaru Koneser i ono ma być dostępne. Poza tym jak kolega wspomniał Browar z Siedlec, ze Zwolenia i być może z Żelechowa. Poza tym piwowarzy będą mieć piwa w butelkach i będą też piwa z kranu i Kwas "Zeta". Sądzę że i w takim dniu to każdy przymknie oko jak się jakiś kraft wniesie na teren. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej nie będzie takiej opcji. Chyba że do zalewu wrzucić ;)

No trochę z tym słabo, bo w Liwie chociaz nie za wielka, ale piwniczka była. Mozna liczyc tylko na to ze nie będzie gorąco jak dziś, a raczej troche chłodniej jak pod wieczór, to lepiej będa koźlaki, risy, portery szły żeby było cieplej :D Ja generalnie też dużej lodówki nie mam, ale planuję w wanne z zimną wodą i zamrożonymi butelkami PET. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich niezdecydowanych i zdecydowanych "inaczej" gorąco zapraszam do czynnego udziału w tej pięknej imprezie.

Tak mało mamy lokalnych inicjatyw, a ta z pewnością Wam się spodoba. 

Ja oczywiście będę ze swoją 3 litrową koleżanką, jak co roku ale bez mojej latorośli co zawsze robiła za kierowcę.

Ze swej strony przygotowałem również małą niespodziankę, o której nawet Kamil nie wie    :D  , ale to na miejscu bo spodzianki nie będzie   :wallbash:

Do zobaczyska na stanicy.

Edytowane przez zbyszek-12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje że z Brofaktury do popróbowania będzie keg 30L Roskoszne (Pszenica) plus keg 30L American Wheat z kwiatem mniszka lekarskiego (Mleczyk). Z Browaru Maryensztadt będzie keg 30L Wunder Bar 13 (Hoppy German Pilsner - 13 Blg) plus keg 20L Goraczka Sezonu (Imperial IPA) :)

 

Będzie co próbować, przypominam że bezpłatnie! :D

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa, z przyczyn obiektywnych znowu impreza odbędzie się beze mnie   :thumbdown:

Już drugi rok się wybieram bezskutecznie, ale może do trzech razy sztuka.

Zbyszek, wypij coś za mnie   :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.