Jump to content

Skrzynka do butelek 0,33 long neck

Kòpôcz

Recommended Posts

Uzbierałem w końcu jakąś zauważalną ilość klasycznych longnecków i żywcówek. Chciałbym jakoś sensownie to przechowywać. Czy da się dopasować do tych butelek jakieś skrzynki? Jak przechowujecie piwo butelkowane w te butelki?

ja robię podchody do skrzynki po coli 0,25, chociaż jeszcze nie mam pewności czy longnecki i inne butelni małej pojemności nie będą zbyt wysokie.

Do bączków są na OLX. Do longnecków oranżadówki są za krótkie, może cola pomieści - daj znać @paradox czy coś z tego wyszło. Skrzynki do 0,5 to jakieś rozwiązanie, ale aktualnie muszę walczyć o każdy centymetr przestrzeni.

Do bączków są na OLX. Do longnecków oranżadówki są za krótkie, może cola pomieści - daj znać @paradox czy coś z tego wyszło. Skrzynki do 0,5 to jakieś rozwiązanie, ale aktualnie muszę walczyć o każdy centymetr przestrzeni.

Wziąłem skrzynkę po coli i wrzuciłem do niej dwie wysokie butelki - longneck i nieco wyższa vichy 0,33 (lub podobna, w każdym razie Belgowie leją w te butelki). W załączniku foty :) Brązowy kapsel skrajnie z tyłu to longneck, żółty malowany to vichy. Obie bez problemu się mieszczą, kilka cm brakuje do wysokości skrzynki - sądzę, że kolejna wejdzie na tą bez problemu.

Tylko te skrzynki są trudno dostępne - robiłem kumplowi prezent ze skrzynki Nuka-Coli :naughty: , więc szukałem tej skrzynki z colą aż nie znalazłem na Frisco. Nie mam pomysłu skąd wyhaczyć kontener luzem :(

post-17415-0-44226900-1499886272_thumb.jpg

post-17415-0-87167600-1499886272_thumb.jpg

Na OLX jest kilka ofert skrzynek po coli - może któraś w Twojej lokalizacji.

Nie mam parcia, skrzynki które mam na razie wystarczą, a butelek o,33 nie mam dużo - w tym momencie praktycznie tylko RIS stoi od maja w przeglądzie dostępnych na rynku butelek 0,33 i 0,25 ;)

Wziąłem skrzynkę po coli i wrzuciłem do niej dwie wysokie butelki - longneck i nieco wyższa vichy 0,33 (lub podobna, w każdym razie Belgowie leją w te butelki). W załączniku foty :) Brązowy kapsel skrajnie z tyłu to longneck, żółty malowany to vichy. Obie bez problemu się mieszczą, kilka cm brakuje do wysokości skrzynki - sądzę, że kolejna wejdzie na tą bez problemu.

Tylko te skrzynki są trudno dostępne - robiłem kumplowi prezent ze skrzynki Nuka-Coli :naughty: , więc szukałem tej skrzynki z colą aż nie znalazłem na Frisco. Nie mam pomysłu skąd wyhaczyć kontener luzem :(

Może z markety jak skrzynki piwne?

Z tego co kojarzę, to nie są już używane. Inna rzecz, że coli w szkle już długo nie widziałem, może już tylko na puszki przeszli?

W Makro Coca-Cola w szklanych butelkach jest cały czas dostępna.

Gdzieś mi się obiło o uszy że cola w szklanych butelkach jest przeznaczona dla gastronomii. Dlatego w sklepie ciężko dostać, a w Makro mogą mieć.

• 1 month later...

Udało mi się kupić w sklepie na opłotkach kilka skrzynek Coca-coli w cenie 7zl/sztuka. Były też Pepsi - są trochę niższe, żywcówki 0,33 spokojnie wchodzą, z longneckami mógłby być mały problem (nie mialem możliwości postawić jednej skrzynki na drugą z longneckiem). Z rozmowy ze sprzedawcą wynika, że po prostu sklepy nie chcą ich (coli w szkle) brać.

Dzięki za podpowiedzi - problem mam z głowy :)

• 2 months later...

Witam, do longnecków pasują tez wszystkie skrzynki po napojach JOHN LEMON, FRITZ KOLA i tego typu innych wynalazkach.

W Poznaniu można je kupić w sklepie

http://oryginalnenapoje.pl/

na Nieszawskiej 1.

Wysyłają też :) jak ktoś jest spoza Poznania:)

Dzisiaj nabyłem 12x0,33l połówkowe skrzynki do Longnecków.

Sam zacząłem temat, a w sumie jedną z informacji puściłem w innym wątku. Po logotypie na skrzynkach namierzyłem producenta : ERG SYSTEM. W zakładce "oferta" różnorodne skrzynki, w zakładce "dystrybucja" jest sieć dystrybucji w poszczególnych województwach. Poprzez lokalnych dystrybutorów można zamówić dowolne, nowe, nieologowane skrzynki.

Godzinę temu, Kòpôcz napisał:

Sam zacząłem temat, a w sumie jedną z informacji puściłem w innym wątku. Po logotypie na skrzynkach namierzyłem producenta : ERG SYSTEM. W zakładce "oferta" różnorodne skrzynki, w zakładce "dystrybucja" jest sieć dystrybucji w poszczególnych województwach. Poprzez lokalnych dystrybutorów można zamówić dowolne, nowe, nieologowane skrzynki.

Wysyłka z ERG 40zł. 

Od lokalnych nie można. Pytałem. 

3 godziny temu, Kòpôcz napisał:

? No ja właśnie z Pruszczem się kontaktowałem. Może w międzyczasie zmienili zdanie? Odbierała telefon babeczka, przekazała słuchawkę facetowi, ten podał mi maila, na jaki mogę składać zapytanie.

O co dokładnie pytałeś? :)

Pytałeś o możliwość zamówienia i odbioru u nich?

Ja chciałem skrzynki chyba 1-050, bo chyba tylko takie były dostępne. 

Jakby się dało byłoby super. Ja z nimi tylko pisałem mailowo i napisali, że nie da się zamówić i odebrać u nich. 

Pytałem zdaje się o 10szt.

Pytałem o możliwość kupna u nich. Facet odrzekł, że na stanie nie mają, ale mogą zamówić jeśli ERG ma to aktualnie na stanie. Dodałem, że mieszkam po sąsiedzku i o formę odbioru nie pytałem. Pytałem o skrzynki jak do Coca-Cola. Ostatecznie nie zamówiłem, bo na razie mam sporo. Maila do kontaktu podali pruszczgdanski@tech-mat.pl. Wszystko działo się kilka tygodni temu, więc może zadanie ich przerosło, albo uznali za nieopłacalne.
A za te 40zl to ile skrzynek mogą dostarczyć?

12 minut temu, Kòpôcz napisał:

Pytałem o możliwość kupna u nich. Facet odrzekł, że na stanie nie mają, ale mogą zamówić jeśli ERG ma to aktualnie na stanie. Dodałem, że mieszkam po sąsiedzku i o formę odbioru nie pytałem. Pytałem o skrzynki jak do Coca-Cola. Ostatecznie nie zamówiłem, bo na razie mam sporo. Maila do kontaktu podali pruszczgdanski@tech-mat.pl. Wszystko działo się kilka tygodni temu, więc może zadanie ich przerosło, albo uznali za nieopłacalne.
A za te 40zl to ile skrzynek mogą dostarczyć?

Ja pisałem do nich 2 tygodnie temu dokładnie. Najpierw odesłali mnie do ERG. Napisałem, że ERG odesłało do nich ze względu na koszt transportu i chciałbym odebrać osobiście. Napisali, że to niemożliwe. Nie wiem jaką ilość. Pytałem o cenę wysyłki za 10szt. 40zł to i tak dużo. 

Dnia 2.11.2017 o 14:13, tomitomi13 napisał:

Witam, do longnecków pasują tez wszystkie skrzynki po napojach JOHN LEMON, FRITZ KOLA i tego typu innych wynalazkach.

W Poznaniu można je kupić w sklepie

http://oryginalnenapoje.pl/

na Nieszawskiej 1.

Wysyłają też :) jak ktoś jest spoza Poznania:)

Dzisiaj nabyłem 12x0,33l połówkowe skrzynki do Longnecków.

I dołączam fotkę:

IMG_0420.JPG