Skocz do zawartości

Demografia piwowara :)


Alexy

Rekomendowane odpowiedzi

Kto w tym kraju pracuje, jak same inżyniery?

Mężczyzna, biały. bez brody i wąsów, dwójka dzieci, czworo wnuków, wykształcenie zawodowe, obecnie kupiec. Chyba odbiegam od amerykańskich standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyłamię się z ram - 25 lat, za kilka tygodni (mam nadzieję :)  ) magister pedagogiki, wykonuję szeroko pojęty zawód pracownika socjalnego, niezaobrączkowany, bezdzietny, stroniący od religii. I co najistotniejsze - bez brody.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziewczyna w domu, z brodą

 

Nie gniewaj sie kolego, nie moglem sie powstrzymac :-)

 

Nie gniewam się, dziewczyna siedzi za plecami i dokłada sobie jeszcze wąsa z włosów widząc ten post ;)

Edytowane przez ATP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Biały, znaczy się rasa kaukaska.

 Młody, 67 lat. Przedtem informatyka.

 Piwowar gorszego sortu, poganin.

I o ja tu robię, dzieci moje ? :facepalm:

 

Aha! Broda. Ślubna się nie zgadza, podobno drapie.

Edytowane przez zielony07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam szkodzi.

Zazwyczaj biały,chyba że się wnerwię to bywają różne kolory od czerwonego do zielonego :ble:

bliżej 40ki jak 30ki,

na studia miałem za daleko, :facepalm:   to i też żony nie poznałem

bez brody,

wyznanie to zależy przez które okno wyjrzę z jednego widzę kościół  a z drugiego sale świadków jechowy nie mogę się zdecydować gdzie pójść to idę na :beer:

Edytowane przez pawel332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały, a właściwie w obecnym stadium alkoholizmu bardziej już różowy, koło 30tki, broda obecna - koniecznie z wąsami bom w końcu Polak a nie muslim, dyplom jest ale w sumie robię nowy, niby piwowar choć w praktyce to noszę worki i latam na ściągaczce głównie, kobietę posiadam, dzieci na szczęście nie, zaś co do wiary to... wierzę w siebie    ;)

Edytowane przez Tadzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Same inżyniery,a robić nima komu:beer:  Biały,czarną robotę wykonujący na zielonej wyspie...bród nie trawie i na golenie mnie stać:Dbez urazy ale w dzisiejszych czasach broda w wielu przypadkach maskuje facetów,którzy żarówki nie potrafią wkręcić,ale wdzięczyć się przed smarfonem tak hehe Żonaty z mądrą i piękną kobietą plus podobna do niej  córcia...wiara przeważnie w siebie i ludzi mi bliskich,ale za katolików wsiadam na koń i gonię z husarią na wroga:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎24 o 17:08, B.K. napisał:

Biały kawaler przed 30 z wykształcenia inżynier i zdecydowanie z brodą :D

Jaką Ty masz brode hehe...bródkę :D

A ja odbiegam od standardów. Bez brody nie inżynier ale lubiący wypić troszkie piwa co by sie nawodnic

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lagler napisał:

Jaką Ty masz brode hehe...bródkę :D

A ja odbiegam od standardów. Bez brody nie inżynier ale lubiący wypić troszkie piwa co by sie nawodnic

Juz nie bródke :P zapiszczam cos większego żeby była równowaga bo na lbie wlosow coraz mniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wykształceniem się zgadza. :-)

Po 30, choć nie tylko bo i po 40, żonaty, posiadacz karty dużej rodziny (3 dzieci), biały i bez brody (choć ta znika co 3 -4 dni, po goleniu, bo częściej mi się nie chce). Z wykształcenia - dochtór (pisownia sprawdzona, bo tylko z wykształcenia), nie mylić z Dr2, bo nie mam nic wspólnego.

Edytowane przez mrmrooz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 24.08.2017 o 15:28, Alexy napisał:

Średni obraz piwowara (głównie z US, ale pewnie trend jest podobny na świecie) jest taki:

biały mężczyzna po 30tce, żonaty, z wykształcienia inżynier lub IT, raczej bez brody :D

 

WSZYSTKO SIĘ PIĘKNIE ZGADZA... POZA BRODĄ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.