Jump to content

Jestem skromnym człowiekiem, więc nie "Witam" tylko Dzień Dobry! :)

Rogaty

Recommended Posts

Cześć!

Tutaj Cezary z Otwocka, miasta gdzie podobno można uwarzyć sosnową APĘ.

Młodzik jestem, bo tylko 22 lata, ale z chęcią chciał bym aby na tym etapie wiek się już zatrzymał.

Moja ksywka to nic innego jak to, że czasami po prostu wyrastają mi rogi. Drugiego znaczenia nie przewiduję. :D

Nie mam zamiaru się rozpisywać, jakich to ja ambicji nie mam. Z resztą jestem po 2 warce, więc moja wiedza jest szczątkowa a praktyka jeszcze nijaka. W związku z tym ostatnim, zarejestrowałem się na tym forum.

Mam nadzieję zaczerpnąć pomocy, ale i dać może coś od siebie! ;)

Życzę wam, aby browarniczy zapał nie zgasł, tylko gdzieś tam zawsze się tlił. No to do zobaczenia na wątkach, bądź gdzieś tam w przyszłości na żywo. :beer:

Edited by Rogaty

To w takim razie muszę spróbować tej twojej 51 warki! Musi być mega pyszna! :D

A tak na poważnie, to wychodzę z założenia, że w ostatecznym rozrachunku nie jest to ważne ile warek ma się na karku, lecz obiektywne podejście do sprawy. Wyjście z własnym produktem do ludzi i posłuchanie ich opinii, czy im to smakuje, czy nie, czy mieści się to w kategorii stylu, czy nie. Bo takie warzenie dla siebie samego to zatrzymanie się w miejscu, subiektywne podejście.

Dzięki za pozdrowienia i pozdrawiam! :okey: