Skocz do zawartości

X Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego


Orzech1988

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Juniorek napisał:

Artur zawsze sie wywiązuje z organizacji słodów, wiec myśle ze tu nie jest jego wina. Dla przykładu na warmińskim konkursie słyszałem ze słody były praktycznie odrazu ;)

Ja nie twierdzę że to wina Artura, ale może popchnie tę sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słod dojechał. Nawet w rozmowie z Panem z marxam niebyło by problemu gdybym chciał wziąć inny niź ten który wybrałem wcześniej. 

Edytowane przez ireneuszj69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem maila z Marxam

"Witamy serdecznie,

gratulujemy zajęcia I miejsca w X Częstochowskim KPD!
Zgodnie z informacjami przekazanymi przez jednego ze sponsorów - Viking Malt - kontaktujemy się w sprawie wysyłki zdobytej przez Pana nagrody. Ponieważ częścią wygranej jest wysyłka słodu na koszt sponsora, proponujemy skorzystanie z darmowej dostawy i złożenie zamówienia na produkty z naszej oferty. Jeśli jest Pan zainteresowany takim rozwiązaniem, prosimy o złożenie zamówienia przez nasz sklep. Aby połączyć zamówienie z przysługującą nagrodą, po dodaniu wszystkich produktów do koszyka, prosimy o:
- zaznaczenie w polu "Dostawa" opcji "Odbiór osobisty w siedzibie firmy",
- wpisanie w komentarzu do zamówienia adresu dostawy,
- wpisanie w komentarzu do zamówienia informacji o połączeniu wysyłki towaru z wysyłką słodu.

Jeśli chciałby Pan otrzymać jedynie wygrany słód, prosimy o przesłanie poniższych informacji:
- adres wysyłki,
- kontaktowy numer telefonu,

Raz jeszcze gratulujemy i czekamy na odpowiedź.

PS. Jeśli jest Pan członkiem PSPD, a nie zgłaszał się do nas wcześniej w sprawie przypisania rabatu, zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami. Członkom Stowarzyszenia przysługuje rabat -10% na wszystkie nieprzecenione produkty z naszej oferty.

 
--

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Marxam"


Może zgłoś się bezpośrednio do Marxam, powinieneś być u nich na liście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Veniek napisał:

Dostaliście jakiekolwiek info dot. realizacji zamówienia słodu? W moim przypadku niestety nadal cisza a za chwilę wyjeżdżam na dwa tygodnie. 

@Veniek odezwij się, proszę, na priv, @ (sklep@marxam.pl) albo przez FB. Sprawdzimy co się stało że nie dostałeś wiadomości jak zrealizować dostawę nagrody. Do każdego wysyłaliśmy indywidualną wiadomość, ale może np. wkradła się jakaś literówka do adresu mailowego!

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.