Skocz do zawartości

Nakładka destylacyjna


Mowmiojcze

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Ta nakładka była po 1800zl, czyli w tej samej cenie jest kompletny destylator z głowicą aabratka

https://spiritferm.biz/pl/c/Destylatory-pod-kotly-COOBRA/397

 

A tu sama pokrywka koszt 600 zl a do tego kolumna i glowica. Szaleństwo.

Edytowane przez Koora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Odświeżam temat, ktoś coś namierzył? Mam GF G30, na stronie mają taką nakładkę, ale cena kosmos po przeliczeniu wychodzi jakieś 1500pln plus wysyłka z wysp i to nic wyszukanego, zwykły pot still.... Nie ma kogoś na forum kto by się podjął zaprojektowania/wykonania takich nakładek? Zainteresowanie jakieś jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja do GF zrobiłem sobie kiedyś potstila ze stalowej miski i kawałka miedzi. Puściłem na tym kilka nastawów i poszło w kąt.

 

IMG_0129.thumb.jpg.542a511797222bbfcf22359c47d2dc0c.jpg

 

Póżniej kolega @lewatywa8 przerobił mi wieko od obciętego kega na pokrywkę i do tego jeden kolega z innego forum dorobił mi taki miedziany saksofon, ale jeszcze na nim nic nie grałem.

 

IMG_4282.thumb.jpg.8feaee1413e1026f165af1d462731c88.jpg

IMG_4283.thumb.jpg.1a100e2eebc3a6ac2330ca61dfa8a3c9.jpg

1533449604_ResizeofRotationofIMG_1018(1).thumb.jpg.90f1e4df8b96634601415e5cc3adef8b.jpg

 

Niestety w końcu trzeba było się zainteresować swoją wagą i zrzucić kilka kg, a alkohol w tym nie pomaga :). Sprzęt jednak stoi i mam nadzieję, że niedługo będzie użytkowany podobnie jak i GF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.