Jump to content

Cześć z Gdańska i Olsztyna


Raptor

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Trafiłem na to forum doszukująć się informacji jak przygotowąc swoje pierwsze piwo, na początku z brewkitu :) Dlaczego postanowiłem spróbować warzyć piwo? Dostałem pod choinkę od Żony zestaw do warzenia piwa ;) Ostatnimi czasy zacząłem po prostu bardziej interesować się piwem (mimo że pierwsze krafty piłem w 2013 roku) i piwowarstwem, dotychczas ograniczało się to do czytania o piwie i browarach, uczestniczenia jako konsument w festiwalach piwa oraz oglądaniu YouTube (duża zasługa Tomasza Kopyry i innych) i tak w końcu trafiłem na filmy o warzeniu piwa w domu i oto jestem. Moja pierwsza warka, w której fermentacja trwa czwarty dzień to Coopers Australian Pale Ale (na zdjęciu), temperatura od 23 do 25 stopni.

 

Zanim postanowiłem się zarejestrować na forum, między innymi od was dowiedziałem się jak pozyskać skrzynki na piwo, dzisiaj nabyłem dwie, jedną za 8 zł, drugą za 10. Teraz najbardziej intensywnie będę poszukiwał wątków jak uniknąć granatów :)

 

Na co dzień mieszkam i pracuje w Gdańsku, jednak moim rodzinnym miastem jest ukochany Olsztyn i jestem dumny z Browaru Kormoran :D

 

 

82043597_599030813975359_114023062357147648_n.jpg

Edited by Raptor
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.