Skocz do zawartości

KPD w Bojanowie, 27-28.08.2022


Bergie

Rekomendowane odpowiedzi

Na piwnej mapie Polski witamy nowy konkurs i wspólnie z jego głównym sponsorem i partnerem - Browarem Bojanowo serdecznie zapraszamy Was do udziału! Konkurs odbędzie się w siedzibie browaru w dniach 27-28 sierpnia 2022 r. Kategoriami konkursowymi są:
? Owocowe Ale
? Tropical Stout
a Grand Prix konkursu zostanie uwarzone w browarze wedle zwycięskiej receptury! ?? Organizatorem konkursu jest Zarząd Stowarzyszenia. Konkurs został zgłoszony do Pucharu PSPD 2022/23 i odbędzie się zgodnie z zasadami dobrej praktyki dla KPD. Wkrótce opublikujemy regulamin i szczegóły organizacyjne. Z obowiązującymi opisami stylów można zapoznać się tutaj: https://bit.ly/kpd-bojanowo-2022-style

 

Bojanowo konkurs FB-IG.png

Edytowane przez Bergie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Platforma konkursu z rejestracją, regulaminem itp. jest już gotowa: https://beerawardsplatform.com/kpd-bojanowo

 

Dwa i pół tygodnia dzielą nas od konkursu i to dobry moment, aby przekazać Wam dobrą i ważną wiadomość! W porozumieniu ze Sponsorem Głównym konkursu - Browarem Bojanowo - zdecydowaliśmy o zamianie tradycyjnego wpisowego od uczestników na wpłaty na cel charytatywny. Będzie to zbiórka na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Grzesia, synka naszego stowarzyszeniowego kolegi z Pomorza: https://zrzutka.pl/289yms ? 
Co to oznacza w praktyce dla uczestnika konkursu?
wpłać 20 zł za 1 piwo konkursowe na ww. zrzutkę (można zrobić dobrowolną większą wpłatę - pozostawiamy to Waszej decyzji)
podpisz się jako wpłacający pełnym imieniem i nazwiskiem
pozostaw wpłaconą kwotę jako jawną
w polu "wiadomość dla organizatora" wpisz: KPD w Bojanowie i tę wiadomość też pozostaw jako jawną
Wkrótce zaktualizujemy informacje na stronie konkursu o ww. instrukcję. A do wsparcia zbiórki na rehabilitację Grzesia gorąco zachęcamy Was wszystkich. Nawet drobne kwoty, pomnożone przez wiele osób, czynią cuda!

Edytowane przez Bergie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anteks napisał:

Cel szczytny ale może ja bym chciał zostać anonimowy? Do tego jeszcze promocja pspd?

Jaka znowu promocja PSPD? xD Prosimy tylko o podanie takiego tytułu wpłaty na zrzutkę, który pozwoli nam bez żadnych wątpliwości zidentyfikować uczestnika konkursu na stronie zrzutki. Wpłata na zbiórkę na zrzutka.pl jest - co potwierdzili nam rodzice Grzesia - najbardziej efektywnym finansowo sposobem wsparcia, tj. pobierane są relatywnie najmniejsze prowizje operatora w porównaniu z indywidualnymi kontami w fundacjach charytatywnych. Przed podjęciem tej decyzji pytaliśmy rodziców chłopca, jak technicznie ma się odbywać przepływ tych pieniędzy. Wskazali nam ten konkretny sposób jako najskuteczniejszy. I pieniądze w żaden sposób nie przechodzą przez nas jako stowarzyszenie.

 

A jeśli znasz lepsze sposoby na robienie dobrych rzeczy - z chęcią się o nich od Ciebie dowiemy, bo Twoje malkontenctwo na wszelakie tematy jest nam już doskonale znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bergie napisał:

Jaka znowu promocja PSPD? xD Prosimy tylko o podanie takiego tytułu wpłaty na zrzutkę, który pozwoli nam bez żadnych wątpliwości zidentyfikować uczestnika konkursu na stronie zrzutki. Wpłata na zbiórkę na zrzutka.pl jest - co potwierdzili nam rodzice Grzesia - najbardziej efektywnym finansowo sposobem wsparcia, tj. pobierane są relatywnie najmniejsze prowizje operatora w porównaniu z indywidualnymi kontami w fundacjach charytatywnych. Przed podjęciem tej decyzji pytaliśmy rodziców chłopca, jak technicznie ma się odbywać przepływ tych pieniędzy. Wskazali nam ten konkretny sposób jako najskuteczniejszy. I pieniądze w żaden sposób nie przechodzą przez nas jako stowarzyszenie.

 

A jeśli znasz lepsze sposoby na robienie dobrych rzeczy - z chęcią się o nich od Ciebie dowiemy, bo Twoje malkontenctwo na wszelakie tematy jest nam już doskonale znane.

Droga Pani Prezes nie neguję celowości wpłat (sam wpłaciłem) Dziwi mnie tylko ten przymus ujawniania nazwiska, kwoty wpłaty i dopisek o KPD

ps ogromna większość wpłat jest oznaczona jako anonimowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bergie napisał:

bo Twoje malkontenctwo na wszelakie tematy jest nam już doskonale znane.

Akurat @anteks ma tu rację, dochodzi rodo i takie tam. Przecież wystarczy zarejestrować uczestnika, nadać mu numer czy inny ciąg znaków i to wpisać w zrzutce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, x1d napisał:

Akurat @anteks ma tu rację, dochodzi rodo i takie tam. Przecież wystarczy zarejestrować uczestnika, nadać mu numer czy inny ciąg znaków i to wpisać w zrzutce.

 

anteks zawsze ma racje  według  starej gwardii xD Nawet jak nie ma racji. Już kiedyś poruszałem temat ale dostałem ostrzeżenie :D Facet to chyba powinien zmienić nick na offtopic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2022 o 13:30, Bergie napisał:

 bo Twoje malkontenctwo na wszelakie tematy jest nam już doskonale znane.

Ale zabrzmiało "jest nam  znane" :) Nawet Wasz system konkursowy mnie poznał i wywala mnie na etapie eliminacji wpisując z góry do dołu same wady choć sędziowie przysięgaja że pisali co innego ?

W dniu 11.08.2022 o 00:06, witur napisał:

 

anteks zawsze ma racje  według  starej gwardii xD Nawet jak nie ma racji. Już kiedyś poruszałem temat ale dostałem ostrzeżenie :D Facet to chyba powinien zmienić nick na offtopic 

Próbowałem ale nie wchodzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

? Podajemy ostateczne wyniki Konkursu Piw Domowych w Bojanowie.

 

Z przyjemnością ogłaszamy iż główną nagrodę konkursu zgarnia Marcin Szarowski z Katowic za piwo "To wcale nie było takie złe" w stylu Tropical Stout. Piwo na podstawie receptury Marcina zostanie uwarzone w Browarze Bojanowo i będzie dostępne szeroko w całej Polsce.

 

Szczegółowe wyniki prezentują się następująco:

 

Tropical Stout

1. Marcin Szarowski

2. Grzegorz Czesnakowicz

3. Kacper Myśliński

 

Owocowe Ale

1. Marcin Szczeciński

2. Klemens Słodyczka i Regina Gąsienica-Giewont

3. Piotr Pauliński

4. Grzegorz Czesnakowicz

5. Mikołaj Maryniak

6. Michał Cieślik

 

Gratulacje dla wszystkich finalistów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piwna gorączka napisał:

Witam, czy można spodziewać się metryczek z konkursu czy nie są przewidziane ? 

Oczywiście, że będą. W ciągu dnia-dwóch zostaniecie poinformowani o dostępie do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.