Skocz do zawartości

Zachorowałem na taki fermentor Apollo Titan 30l


paulox81

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, jabol_01 napisał(a):

jak by byl z 2mm to mozna by pospawac a 1.5 ciezko bedzie ale da sie nie bedzie ladnie ale nie ma byc ladnie ma dzialac 

probuj 

Ja myślę, że mój błąd to nieumiejętność sczepiania TIGiem, za długo trwały pojedyncze sczepy, blacha się nagrzewała i naprężała podczas stygnięcia. Niestety moja spawarka nie ma funkcji SPOT albo Cold welding, dzięki czemu mógłym sczepiać nie dodając zwbyt wiele ciepła do blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, monodem napisał(a):

Racja. Kąt stożka mógłby być większy.A tak poza tym to prezentuje się świetnie i istnieje możliwość rozbudowy. Wysyłka do Polski to 22 euro? 

32 eur, łącznie kosztowało mnie 1750zł, plus akcesoria z aliexpress czyli dekiel że złączkami ball lock, zawor regulacji ciśnienia, butelka na osady i chmielenie na zimno. Statyw zrobiony we własnym zakresie. Pojemność netto 20l, brutto 24.9, butelka dolna 1l. Czyli z butelką całkowita pojemność ok 26l.

Edytowane przez paulox81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzest bojowy Unitanka rozpoczęty :) :

Pierwsze 2-3 dni fermentacja bez ciśnienia potem ustawię ciśnienie na myślę, że ok 0,8 BAR. Drożdże Nottingham High Performance.

Tylna nóżka chowana do środka dzięki temu mieści się w lodówce idealnie :)

 

20230422_165758.thumb.jpg.613b3ff8fe0fcd036b9fb425d509a492.jpg20230422_165815.thumb.jpg.d19b153feea2aa75d5f9b53c10ce3c93.jpg

 

 

Edytowane przez paulox81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.