Skocz do zawartości

Likwidacja browaru, część dalsza... LUBLIN


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem
 
Z racji na zbliżającego się potomka, jestem zmuszony zamknąć działalność piwowarską
W związku z powyższym mam całą masę gratów do sprzedania.
O ile drobnicę czy nawet Fermzille jestem w stanie wysłać o tyle kegi PEPSI wolałbym aby odebrał ktoś osobiście w LUBLINIE.
Nie wszystko co posiadam jest na zdjęciach.
 
- Kegerator (lodówka mieszcząca 2 kegi pepsi oraz małą butlę CO2 + kolumna (malowana) z dwoma kranami CELLI praktycznie nie używanymi. Lodówka nie dość że nieudolnie pomalowana to jeszcze obłożona matami magnetycznymi. Po lewej stronie są 2 otwory pod węże gazowe/piwne) - 400 PLN do negocjacji.
 
- Fermzilla allrounder x2 z zestawami ciśnieniowymi + spunding valve (każdy ma przebieg ok 10 warek, dorzucam nówki pływaki z rurkami, wszystko oczywiście szczelne) - 250 PLN za pełny zestaw.
 
- Gar nierdzewny zacierno-warzelny 33l z mieszadłem w pokrywie i zaworem 1'' (chyba)  oraz termometrem + zasilacz XBOX - Sprzęt wykonany przez kolegę Kamilo z tutejszego forum - 400 PLN
 
- Nalewarka przeciwciśnieniowa - użyta dosłownie 3 razy - 90 PLN
 
- Reduktor na naboje CO2 do kegów  - 90 PLN
 
- Kegi PEPSI duże 18,9l x 7 - kegi szczelne ale troszkę brudne z zewnątrz i z ewentualną resztką piwa - do wyczyszczenia. Cena 180 za sztukę.
 
- Butla CO2 5kg + reduktor podwójny - Butla pełna z legalizacją do końca maja 2029, reduktor z uszkodzonym manometrem wskazującym ciśnienie na butli, manometry i zawory  linii sprawne - 200 PLN do lekkiej negocjacji.
 
- Śrutownik walcowy od kolegi Patryka z tutejszego forum z przebiegiem ok 70 może 80 kg - 400 PLN
 
Mam również sporo drobnicy typu złączki pepsi, węże piwne, słód nieśrutowany ok 30 kg, coś koło 1kg chmieli głownie USA, refraktometr nowy, worki różnych rozmiarów do chmielenia, kapslownica Grifo HD, kran do z adapterem do kegów pepsi, kociołek lidlowski z trochę popsutym wyświetlaczem ale sprawną grzałką, suszarka na butelki.
 
Nie wiem czy wymieniłem wszystko bo nazbierało się tego przez lata
Preferuję odbiór osobisty, ale wysyłka do dogadania.
Wszelkie info na priv.
 
Pozdro
 
 
 
 
 
 
 

64c3936b764adf1a7a8babb9e40fcaec.jpgbb3327cd7abb15496d8eab4832b8a62c.jpg75dae41a6f668a0f2b45da4c9b13ff82.jpg

Edytowane przez emcede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
czy butle z reduktorem dasz radę wysłać jakoś ? Jestem zainteresowany. 
Obawiam się że nie. Chyba że masz jakiegoś sprawdzonego kuriera który przyjmie taką butlę zawiniętą tylko stretchem.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany fermentorami oraz całym oprzyrządowaniem do nich (węże, kulki, zawory, itd.) poza zaznaczonym reduktorem na naboje CO2, a także nalewarką jeśli jeszcze dostępna.
20230424_154311.thumb.jpg.e76f7dead0cebc59e7e5288c82a3b04a.jpg.6855baf5af58a18b414c42ba549af13f.jpg
20230426_172027.thumb.jpg.81e21e0c09bf99a667772ba329dd83fe.jpg.55e53cb7d2be5621acc8e458083ad8fd.jpg
Fermentory z osprzętem dostępne nalewarka już nie.
Pisz na PW

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.