Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ma ktos gęste lub drożdże do pszenicy we wrocławiu ? 48h mineło i moje nie wystartowały

Mam sucharki, ew. jeszcze jakieś belgijskie albo saison baeedd5fa1bf216870438e68ea8e79f1.jpg

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tauruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może gęstwę Kveików? Chętnie wezmę, w zamian dam moje piwka [...] Poznań.

Przypomnij się prywatną wiadomością za tydzień +1 dzień. Powinna być do wzięcia FM53 z Maltańskich. Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław

Jutro wolny dzień więc mogę coś uwarzyć .

Szukam gęstwy do piwka w stylu IPA, APA ale nie koniecznie.... do pszenicy też mogą być :)

wieadomość w Priv.

Edytowane przez nidzwiadekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław

Szukam gęstwy, mogą być suchary US-04, US-05

uwarzyłem stouta   i wyszło 17BLG :) z wyliczonych 15blg, jedna paczka sucharów chyba nie uciągnie 26litrów?

Edytowane przez nidzwiadekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i kiedy zadałeś suchary? Ja bym się nie martwił o te 17 BLG :)[/quote

Jeszcze nie zadałem drożdży,brzeczka sie chlodzi narazie. Miałeś juz doświadczenie z taka ilością przyszłego piwa z takim blg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław

Szukam gęstwy, mogą być suchary US-04, US-05

uwarzyłem stouta i wyszło 17BLG :) z wyliczonych 15blg, jedna paczka sucharów chyba nie uciągnie 26litrów?

Wiem ze to nie musi byc wykladnik, ale mi US-05 AIPA 16blg ruszylo po 18h warke 25 litrow w ok. 20°C. Zaprawde moc w sucharach silna jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wrocław

Szukam gęstwy, mogą być suchary US-04, US-05

uwarzyłem stouta i wyszło 17BLG :) z wyliczonych 15blg, jedna paczka sucharów chyba nie uciągnie 26litrów?

Wiem ze to nie musi byc wykladnik, ale mi US-05 AIPA 16blg ruszylo po 18h warke 25 litrow w ok. 20°C. Zaprawde moc w sucharach silna jest :P
To i bez zadania drożdży w końcu samo ruszy, ale chyba nie o tym jest ten temat.

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę / kupię gęstwę lub niewykorzystaną (ale w dacie) nową fiolkę: Lochristi Brettanomyces Blend z THE YEAST BAY.

 

Nie musi być teraz, bo właśnie ruszam na wakacje. Ale w sierpniu jak najbardziej. Kupiłbym w sklepie, ale z tego co widzę, to obecnie nikt nie ma tego w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę / kupię gęstwę lub niewykorzystaną (ale w dacie) nową fiolkę: Lochristi Brettanomyces Blend z THE YEAST BAY.

 

Nie musi być teraz, bo właśnie ruszam na wakacje. Ale w sierpniu jak najbardziej. Kupiłbym w sklepie, ale z tego co widzę, to obecnie nikt nie ma tego w ofercie.

Pisz do sklepów. Mała szansa że ktoś będzie miał na sprzedaż.

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.