Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jutro Sylwester a ja wybieram się na przebieraną imprezę do pubu.

Dowiedziawszy się o tym, kolega opowiedział mi poniższą historyjkę.

******************

Pewne małżeństwo miało ustawiony przebierany bal sylwestrowy. Klient wskakuje w swoje przebranie kapitana Haka, maskując się w dosłownym tego słowa znaczeniu. Pani żona zamamrotała, że boli ją głowa, źle się czuje, ma globusa i w ostatniej chwili oznajmiła, że nie idzie na żaden bal.

Co tu robić. Klient myśli...

- Ok. to pójdę sam. Najwyżej przyjdę po godzince, dwóch, bo bez ciebie najdroższa to nie umiem się bawić...

Żona została sama. Coś ją tknęło. Postanowiła wskoczyć w okalający od stóp do czubka głowy strój, którym nie zdążyła się pochwalić mężowi. Wchodzi na salę a tam kpt. Hak niecnie baraszkuje z trzema piratkami na kanapie. Wkręciła się w to towarzystwo, nie zdradzając podstępu. Hak niczego nie podejrzewał. Szepnęła Hakowi, żeby się urwać na górę do hotelowego pokoju i pobaraszkować na maksa. Hak nie umiał się oprzeć, z resztą rzadko odmawiał kobietom. Nalegała, żeby nie zdejmować masek. To wyostrzy zmysłowość... Namiętna schadzka przerodziła się w erotyczny wulkan, podobny do tego z nocy poślubnej.

Po wszystkim pani żona zerwała się jednak szybko z imprezy, przyszła do domu. Niebawem wraca mąż.

- Jak mój mężuś się bawił? - pyta z lekkim sarkazmem.

- Aaa, tak sobie, raczej kiepsko. Ciebie nie było, no to wiesz... Idąc na bal spotkałem po drodze kilku kumpli. Szli na piwo, nie mieli nagranej żadnej imprezy. No to zabrałem się z nimi olewając bal. Tylko Heniek uparł się, żebym pożyczył mu kostium Haka. Poszedł na bal zamiast mnie. Właśnie dzwonił i opowiadał, że taaaka świetna impreza, dawno się tak nie wyszalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod wpływem BA wpisałem dziś w google "piwo domowe", jeden z linków jak zrobić piwo domowym sposobem zawiera kilka humorystycznych sformułowań więc zamieszczam go właśnie tu ;-) Mam nadzieję, że zdecydowana większość poszukujących jednak trafi do nas, bo efekty poniższego mogą nie być zgodne z tym co by oczekiwał potencjalny domowy amator piwa....

 

http://www.tipy.pl/artykul_1939,jak-zrobic-piwo-domowe.html

Edytowane przez adanjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Motoryzacyjne, ale dobre:

 

Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?

 

1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona

 

1 który napisze że trzeba się przywitać i przeczytać regulamin

 

14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić

 

7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

 

1 którzy przeniesie temat do działu "Oświetlenie"

 

2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"

 

7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

 

5 którzy pojadą tym co wytykali błędy

 

3 którzy poprawią te błędy

 

6 którzy będą się kłócić czy pisze się żarówka czy rzarówka i 6 którzy powiedzą im że są głupi

 

2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszystkich że mówi się lampa

 

15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się żarówka

 

19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

 

11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy używają żarówek więc temat pasuje

 

36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

 

7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek

 

4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe

 

13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc:

"Ja też"/ "Zgadzam się"

 

5 którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek

 

4 którzy napiszą że "BYŁO!"

 

13 którzy napiszą żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki

 

1 który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson

 

1 "mądry" który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

2 Rosjan wybiera się na wieczorną zabawę. W drodze do pubu spotykają trzeciego obywatela Rosji który leży mordą w kałuży. Na jego widok jeden mówi do drugiego:

-Patrz Miszka, ten pan już się bawi, a my dopiero idziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.