Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Trwa moda na fidget spinnery. Nie rozumiem jej, ale że staram się nie krytykować tego czego nie spróbowałem to postanowiłem sobie taki fidget spinner kupić. Nadal nie rozumiałem tego fenomenu. Do dziś! Bardzo dobrze się nim piwo otwiera kiedy nie ma nic innego pod ręką! Polecam :-) 61255a83cef1448283436a4ca0094bd4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych portali z głupimi obrazkami - 9gag - uruchomił zbiór oznaczony "i drink beer".

Najpierw pojawił się tam gif z maszynowego nalewania pszeniczniaka, a po jakimś czasie reklamę wykorzystująca ten sam patent. Bardzo miło!

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe faktycznie.

A idąc tym samym tropem, możemy powiedzieć, że Reinheitsgebot nadal broni jakości piwa na terenie Niemiec:

https://wiadomosci.wp.pl/jak-skonczy-zastrzelony-przez-niemcow-polski-zubr-trzeba-powiedziec-ze-sa-praktyczni-6167147181778561a

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał nowe forum. U siebie obrazek widziałem w powiadomieniu mailowym - ale już po przejściu do forum - nie. Nie ma zarówno w tapatalku ani w przeglądarce - jest tylko i wyłącznie w mailu. Jak @elroy nie czyta tego tematu, to trzeba będzie zgłosić, ale może wspomnienie wystarczy.

 

Edit po poście @FurioSan - zgadza się, po wyłączeniu adblocka - obrazek jest na stronie. Zmylił mnie brak w tapatalku i fakt, że wcześniejsze obrazki zawsze były na stronie....

Edytowane przez mrmrooz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyswietlajacy sie obrazek to kwestia adblocka

 

Panowie ( i Panie? ) Trochę godności i dodać do whitelisty piwo.org - tu reklam nie ma az tyle wiec pozwólcie zeby nasze forum się finansowało 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.